AUTONOVA BRNO s.r.o.
Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA

Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozůVydáno 02.03.2016
239 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2016

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu

Potřebujete auto, ale chybí vám dostatek financí? Nebo prostě rádi zkoušíte nové věci a chcete se vozit v nejnovějším modelu na trhu? Pak je pro vás operativní leasing pro soukromníky od ŠkoFINU tím pravým řešením. Auto si můžete na čas pronajmout a až zatoužíte po jiném, jednoduše nám ho vrátíte.

Autonova Brno

Škoda vyrábí vozy s tradicí

Tradiční česká automobilka Škoda vám poskytuje ty nejlepší služby již desítky let. A protože chceme nabídnout naše auta všem lidem, nabízíme je k pronájmu nejen firmám, ale i soukromým osobám. Každý si tak díky operativnímu leasingu může pronajmout nejnovější vůz značky Škoda. Vždycky jste toužili po pohodlné jízdě v Octavii, nebo vás zaujala nová Škoda Rapid? Tak přestaňte snít a pronajměte si ho. Zcela nový vůz může být váš už od pěti tisíc měsíčně. V nabídce je hned 9 modelů nejrůznější výbavy i výkonu. Proto navštivte prodejnu AUTONOVA Brno a vyberte si, které auto je pro vás to pravé.

Prodej nových vozů Škoda


Operativní leasing vás zbaví všech starostí

Operativní leasing od ŠkoFINu, to je nespočet výhod bez jakýchkoli starostí. Veškerou administrativu spojenou s vozem vyřídíme my, také o pojištění se nemusíte během pronájmu vozu starat. Měsíční cena nájemného totiž zahrnuje zákonné i havarijní pojištění a to včetně obvodových skel. Po celou dobu užívání vozu máte navíc jistotu tovární záruky a špičkové péče o vůz. Základní balíček ŠKODA Bez starostí START tedy zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění a v neposlední řadě kvalitní sezónní pneumatiky, které vám zaručí bezpečnou a pohodlnou jízdu. Pro náročnější klienty je tu pak balíček KOMPLET, který navíc obsahuje kompletní servis vozidla a sadu zimních kol, včetně jejich přezutí. Stačí si tak vybrat, která nabídka vám více vyhovuje a nový vůz Škoda může být váš za velmi příznivou cenu. Například operativní leasing Škoda Rapid vás vyjde pouze na 4999 Kč měsíčně.


Ojeté auto nám můžete vrátit, nebo ho výhodně odkoupit

Když vás přestane jízda v pronajatém autě bavit, není nic jednoduššího, než ho vrátit a vybrat si nový model. Každý rok tak můžete ohromovat sousedy novým vozem a vyzkoušet si všechny technologické novinky. Pokud jste si však půjčené auto zamilovali a rádi byste ho vlastnili, můžete ho od nás výhodně odkoupit. Ojetá auta nabízíme za sníženou cenu a i nejnovější modely jsou tak cenově velmi výhodné. Na rozdíl od nákupu v autobazaru navíc máte přesný přehled o původu a technickém stavu vozidla. Proto neváhejte a využijte náš operativní leasing. Cesta za novým vozem nikdy nebyla jednodušší.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autonova.cz