Masná 418/20
Brno 602 00
tel.: +420 543 424 222
email: autonova@autonova.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 02.03.2016
Topováno 29.09.2016

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu

Potřebujete auto, ale chybí vám dostatek financí? Nebo prostě rádi zkoušíte nové věci a chcete se vozit v nejnovějším modelu na trhu? Pak je pro vás operativní leasing pro soukromníky od ŠkoFINU tím pravým řešením. Auto si můžete na čas pronajmout a až zatoužíte po jiném, jednoduše nám ho vrátíte.

Autonova Brno

Škoda vyrábí vozy s tradicí

Tradiční česká automobilka Škoda vám poskytuje ty nejlepší služby již desítky let. A protože chceme nabídnout naše auta všem lidem, nabízíme je k pronájmu nejen firmám, ale i soukromým osobám. Každý si tak díky operativnímu leasingu může pronajmout nejnovější vůz značky Škoda. Vždycky jste toužili po pohodlné jízdě v Octavii, nebo vás zaujala nová Škoda Rapid? Tak přestaňte snít a pronajměte si ho. Zcela nový vůz může být váš už od pěti tisíc měsíčně. V nabídce je hned 9 modelů nejrůznější výbavy i výkonu. Proto navštivte prodejnu AUTONOVA Brno a vyberte si, které auto je pro vás to pravé.

Prodej nových vozů Škoda

Operativní leasing vás zbaví všech starostí

Operativní leasing od ŠkoFINu, to je nespočet výhod bez jakýchkoli starostí. Veškerou administrativu spojenou s vozem vyřídíme my, také o pojištění se nemusíte během pronájmu vozu starat. Měsíční cena nájemného totiž zahrnuje zákonné i havarijní pojištění a to včetně obvodových skel. Po celou dobu užívání vozu máte navíc jistotu tovární záruky a špičkové péče o vůz.

Základní balíček ŠKODA Bez starostí START tedy zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění a v neposlední řadě kvalitní sezónní pneumatiky, které vám zaručí bezpečnou a pohodlnou jízdu. Pro náročnější klienty je tu pak balíček KOMPLET, který navíc obsahuje kompletní servis vozidla a sadu zimních kol, včetně jejich přezutí. Stačí si tak vybrat, která nabídka vám více vyhovuje a nový vůz Škoda může být váš za velmi příznivou cenu. Například operativní leasing Škoda Rapid vás vyjde pouze na 4999 Kč měsíčně.

Ojeté auto nám můžete vrátit, nebo ho výhodně odkoupit

Když vás přestane jízda v pronajatém autě bavit, není nic jednoduššího, než ho vrátit a vybrat si nový model. Každý rok tak můžete ohromovat sousedy novým vozem a vyzkoušet si všechny technologické novinky. Pokud jste si však půjčené auto zamilovali a rádi byste ho vlastnili, můžete ho od nás výhodně odkoupit. Ojetá auta nabízíme za sníženou cenu a i nejnovější modely jsou tak cenově velmi výhodné. Na rozdíl od nákupu v autobazaru navíc máte přesný přehled o původu a technickém stavu vozidla. Proto neváhejte a využijte náš operativní leasing. Cesta za novým vozem nikdy nebyla jednodušší.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autonova.cz

Další články z oboru

Autobazary
Bazary a second hand, Služby
, Motorová vozidla osobní
Bazary a second hand, Maloobchod
234 zhlédnutí
Další PR články firmy
Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Každý nový model vozidla přináší překvapení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Škoda se rozhodla rovněž splnit přání mnoha zákazníků a přivézt na světlo světa svoje první SUV značky Škoda Kodiaq. Už podle názvu lze soudit, že jde o medvěda, který má sílu, nadzemské vlastnosti a obdivuhodný dizajn.

Vydáno 13.03.2017

VÍCE
Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq

Máte rádi známou a proslulou českou značku Škoda? Pak se jistě také velice těšíte na nový model Škoda Karoq, který si nyní představíme. Jeho přezdívkou je: „Auto se šípem“. Jezdí velice rychle, ale především bezpečně.

Vydáno 17.10.2017

VÍCE
Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA

První polovina tohoto roku není významná jen pro motorkáře, kteří netrpělivě čekali na příznivé počasí pro krátké i dlouhé jízdy na motocyklu. Obzvláště důležitou, až přelomovou, se stala pro brněnského prodejce KTM AUTONOVA BRNO, který po letech kompromisů představil svůj nový showroom a s ním i řadu dalších příležitostí a novinek.

Vydáno 01.05.2016

VÍCE
Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA

Chcete se podívat na všechny aktuální modely vozů ŠKODA? To bude již brzy možné v prostorách společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o., která aktuálně provádí přestavbu a pracuje na novém uspořádání prostorů autosalonu. Nejnovějšími modely se budete kochat ve chvílích čekání na dokončení servisu či opravy ve stejnojmenném autoservisu společnosti, stejně tak můžete firmu navštívit přímo za účelem výběru, poradenství a případného nákupu vozu.

Vydáno 08.12.2015

VÍCE
Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!

Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!

V roce 2014 se již objevilo mnoho automobilových novinek. Na českém trhu půjde především o automobily Škoda Yeti nebo novou ŠKODA Fabia. V případě druhé jmenované krásky se fanoušci škodovek mohou těšit na kombinaci sportovnějších proporcí a stylovějšího designu. Nová Škoda Fabia se u prodejců objeví přesně 11.11.2014 v 11 hodin., v Jihomoravském kraji například u autorizovaného prodejce vozů Škoda AUTONOVA BRNO.

Vydáno 01.10.2014

VÍCE
Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete

Přemýšlíte o koupi nového vozu, nebo jste se rozhodli, že ten nový Rapid prostě chcete, jen nevíte, ve které variantě? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda Autonova Brno a budete mít jasno. Máme pro vás nejen všechny typy Škody Rapid včetně typu Škoda Rapid Spaceback, ale samozřejmě také výhodné nabídky jejich financování a pojištění, v kombinaci se kterými novému Rapidu zkrátka neodoláte.

Vydáno 02.10.2013

VÍCE