KOMES, spol. s r.o. Výroba ekologických rakví Praha

Vydáno 02.03.2016
235 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2018

Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

Výběr rakve je většinou spojen se smutkem a nepříjemnými životními okamžiky. Přesto je to věc, na které si pozůstalí dávají velmi záležet. Atributů, které hrají při výběru rakve je přitom hned několik. Důležitý je vzhled a velikost rakve, ale i její cena. Ve společnosti KOMES na tyto věci nezapomínáme, přidáváme ale i další proměnnou, na kterou je dle našeho názoru důležité myslet – ekologii. Zákazníkům totiž nabízíme unikátní ekologické rakve, které splňují všechny potřebné parametry a navíc chrání životní prostředí.

ekologické rakve

Výroba rakví jinak

Výroba rakví je v České republice po dlouhá léta neměnná. Každý den se tak v krematoriích spálí, nebo do země uloží několik těžkých lakovaných dřevěných rakví. Ve společnosti KOMES na to jdeme ale jinak. Z vrstvené vlnité lepenky a dřevěné prostorové konstrukce vyrábíme ekologické rakve, které jsou ekologicky nezávadné a odpovídají všem normám ČSN. Výroba rakví tohoto typu navíc ušetří až 40 ha lesních porostů ročně.

Ekologické rakve nabízíme v řadě barevných variant


Ekologické rakve jsou lehké a vypadají skvěle

Říkáte si, že pohřbít blízkého do rakve z papíru je nemyslitelné? Žádný strach. Ve společnosti KOMES samozřejmě plně respektujeme to, že rakev musí být reprezentativní a kvalitní. Naše ekologické rakve jsou tak svou povrchovou úpravou nerozeznatelné od rakví klasických, jsou plně zdobené a vyrábíme je v celé řadě barevných variant. Myslete i vy při výběru rakve komplexně. Obraťte se na společnost KOMES a získáte to nejlepší v oblasti vzhledu, technických parametrů i ceny. Zakoupením výrobku navíc podpoříte životní prostředí z pohledu spotřeby surovin oproti obdobným výrobkům, plnící stejnou funkci.