Vítězslava Nezvala 977
Náměšť nad Oslavou 675 71
tel.: +420 603 888 560
email: info@itms-plast.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 07.03.2016
Topováno 10.11.2016

Vyberte si nejvhodnější nádrž na dešťovou vodu

Nádrže na dešťovou vodu slouží k hromadnému zadržení vody, kterou pak lze dále využít například při mytí vozu, údržbě zeleně nebo splachování toalety. Plastové nádrže na dešťovou vodu v různých provedeních vyrábí společnost ITMS Plast s.r.o. sídlící v Náměšti nad Oslavou. Používáme nejmodernější technologie a díky kvalifikovanému personálu zajišťujeme maximální preciznost a kvalitu výsledného produktu. Naše nádrže mají dlouhou životnost, jsou 100% vodotěsné, jednoduše se s nimi manipuluje a jejich provoz nevyžaduje údržbu

jímka na dešťovou vodu dvouplášťová

Samonosné nádrže jsou jednoduchým řešením

Instalace samonosných nádrží na dešťovou vodu je snadná, usazení spočívá v položení na základovou desku a obsypání zeminou. Mohou být usazeny v jakémkoliv prostředí bez spodní vody nebo jílovité půdy. Víko nádrže má nosnost 30 cm zeminy a je pochůzné, nádrž ale není vhodné instalovat do míst se statickým zatížením.

Základní samonosná nádrž

Dvouplášťová nádrž nepropustí žádnou vodu

Do míst se spodní vodou nebo jílovitou půdou jsou určeny dvouplášťové nádrže na dešťovou vodu, hodí se také do záplavových oblastí. Usazují se pod terén na železobetonovou desku, po zakotvení se naplní vodou, obsypou zeminou a prostor mezi plášti se vyplní betonem. Zatímco betonové nádrže začnou časem vodu propouštět, naše nádrž je po vybetonování krytá ze všech stran nepropustným plastem. Oba pláště jsou tedy vodotěsné a nádrž díky tomu bez problémů odolá tlakům spodní vody a nehrozí její zborcení.

Dvouplášťová nádrž na dešťovou vodu

Nádrže na dešťovou vodu k obetonování

Nádrže pro obetonování jsou zase vhodné do míst poblíž příjezdových cest a silnic. Jakmile se nádrž usadí na základovou desku, obetonují se všechny její stěny, dno i víko. Po zabetonování je plastová jímka na dešťovou vodu pojízdná.

Nádrže na dešťovou vodu k obetonování

518 zhlédnutí
Další PR články firmy
Podzemní plastové sklepy

Podzemní plastové sklepy

Sklepy jsou nedílnou součástí domácností. Ušetří spoustu místa v domě a zajistí prostředí pro skladování všeho. Každý si pod tímto pojmem představí tmavou chladnou komoru, do které se nakonec bojí i vejít. Vaše představy a předsudky okamžitě zažene zcela jiný pohled na sklepy. Nemusí se totiž jednat pouze o tmavá místa v suterénu domu, ale o zcela moderní prostředí, které je vyrobené z plastu a světla je v něm víc, než dost. Podzemní plastové sklepy vám na míru vyrobí a dopraví firma ITMS plast s.r.o., provozovna Náměšť nad Oslavou.

Vydáno 10.08.2017

VÍCE
Jímka jako nejjednodušší řešení likvidace odpadních vod

Jímka jako nejjednodušší řešení likvidace odpadních vod

Likvidaci odpadních vod lze realizovat třemi způsoby – pomocí jímky (žumpy), septiku, nebo čističky odpadních vod. Pro objekty, které nejsou zpravidla obydleny celoročně, ale slouží spíše k nárazovému využití, jsou ideální právě jímky. Z hlediska pořizovacích nákladů jsou nejlevnější, navíc nevyžadují povolení k vypouštění odpadních vod jako u jiných typů realizací. Podmínkou však je bezproblémový přístup fekálního vozu k odčerpání.

Vydáno 21.03.2016

VÍCE
Podzemní plastový sklep jako moderní dostupná alternativa klasického zděného sklepu

Podzemní plastový sklep jako moderní dostupná alternativa klasického zděného sklepu

Sklep je ideálním prostorem pro uložení ovoce a zeleniny, která bude dlouho čerstvá díky ideální teplotě a nízké vlhkosti. Rovněž je vhodný pro uskladnění materiálu či pracovních pomůcek. Nachází se pod zemí, a tak nezabírá zbytečný prostor. Stavba klasického zděného sklepu je však poměrně náročnou a nákladnou záležitostí, nemluvě o dodatečné instalaci. Alternativním řešením jsou podzemní plastové sklepy, které se pyšní stejnými vlastnostmi jako ty zděné, navíc jsou cenově dostupnější a přináší řadu dalších výhod.

Vydáno 17.11.2016

VÍCE
Účinné předčištění odpadních vod pomocí plastového septiku

Účinné předčištění odpadních vod pomocí plastového septiku

Každý majitel domu, chaty, zahrady, či jiného objektu bez dosahu kanalizace se musí vypořádat s řešením likvidace odpadních vod. Jednou z možných účinných řešení je použití septiku, který díky své konstrukci zajistí předčištění znečištěné vody. Na trhu naleznete různé typy plastových septiků, které se hodí do rozličných realizací. Je třeba si uvědomit, že každý výrobek musí odpovídat standardům, pro zajištění nadprůměrných vlastností však musí být vyroben s maximální precizností a technologickou dokonalostí.

Vydáno 16.03.2016

VÍCE
Jak ušetřit používáním dešťové vody

Jak ušetřit používáním dešťové vody

Podle většiny průzkumů spotřebuje průměrný obyvatel této země alespoň 100 litrů vody denně. Je třeba podotknout, že minimálně v polovině případů, kdy vodu používáme, nepotřebujeme vodu pitnou. Pokud v těchto případech nahradíme pitnou vodu za dešťovou, která je také dostatečně kvalitní, bude to pro nás znamenat výraznou finanční úsporu. Čtyřčlenná rodina může za 1 rok používáním dešťové vody ušetřit i přes 4 tisíce korun.

Vydáno 04.11.2016

VÍCE