K dílnám 965
Kolín IV 280 02
tel.: +420 321 721 593
email: info@slanarstav.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 14.03.2016
Topováno 21.04.2017

SLANAŘSTAV - prodej betonu pro firmy i soukromé osoby

Prodej betonu pro soukromníky, ale i firmy všech velikostí – to nabízí společnost SLANAŘASTAV Kolín pod vedením Josefa Slanaře. Vlastníme plně vybavený vozový park od multikár až po velké Avie. Nezáleží tedy na tom, jestli potřebujete přivézt trochu betonu k vašemu domu nebo hledáte dodavatele betonu pro firmu – poradíme si s jakýmikoliv vašimi požadavky.

prodej betonu, písku i malty

Prodej betonu s tradicí

Prodej betonu je oborem společnosti SLANAŘSTAV ve městě Kolín již od roku 1996. Díky dlouholetým zkušenostem nabízíme nejen beton prvotřídní kvality, ale i doprovodné služby, které nám pomohou vždy pružně reagovat na každou objednávku.

Převezeme beton v jakémkoli množství

Ptáte se, proč nakupovat beton zrovna u nás? Naší velkou výhodou je perfektně vybavený vozový park. Vlastníme totiž vozy pro převoz litého betonu, které si poradí z 5 – 7 m3 materiálu, Avie na 4,5 m3 betonu, ale i malé multikáry FUMO. Ty poberou zhruba 1,5 m3 betonu a díky svým malým rozměrům se dostanou i na těžko přístupná místa. Beton vám bez problému přivezeme na každý dvůr či zahradu.

Prodej betonu nejen ve městě Kolín

Zaujal vás náš prodej betonu? Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si aktuální ceník. Sídlíme ve městě Kolín, prodej betonu ale nabízíme také klientům z města Kutná Hora a dalších přilehlých měst.

200 zhlédnutí
Další PR články firmy
Betonárna Středočeský kraj

Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.

Vydáno 08.01.2018

VÍCE