SVUM-CZ, s.r.o.

Vydáno 17.03.2016
68 Zhlédnutí
Topováno 07.08.2016

Povrchová úprava kovů DELTA-TONE – jedině u SVUM - CZ

Povrchová úprava kovů je oborem společnosti SVUM – CZ již několik let. Na rozdíl od jiných společností ale firmám i jednotlivcům nabízíme něco navíc. Jako jediní v České republice se totiž věnujeme povrchové úpravě kovů DELTA – MKS. Povrchová úprava kovů DELTA – MKS, do které se řadí mimo jiné i povrchová úprava kovů DELTA-TONE je velmi oblíbená a nabízí řadu výhod. Využití najde v automobilovém průmyslu i v dalších oborech.

Povrchová úprava kovů kompletně

Povrchovou úpravu kovů DELTA - MKS nabízíme na základě licence od společnosti Dörken MKS-Systeme. I v českém prostředí vám díky tomu umožňujeme využít všechny výhody, které tato povrchová úprava kovů nabízí. A protože chceme vyhovět všem klientům, nabízíme vám hned několik typů povlakových hmot. Mezi nejznámější patří povrchová úprava kovů: - DELTA-TONE – anorganický mikrovrstevný systém stříbřité barvy vytváří katodickou ochranu povrchu. Je elektricky vodivý a nabízí vysokou ochrannou účinnost při testu v solné mlze - DELTA SEAL – poslouží k barevnému označení povrchů, snižuje tření a chrání kov proti kontaktní korozi. - DELTA PROTEKT KL 100 – poskytuje 600 hodinovou odolnost proti červenému rezu i solné mlze - DELTA PROTEKT VH 300 – podstatně snižuje korozní účinky vzdušné vlhkosti i kyslíku, zvyšuje také mechanické vlastnosti povlaků - DELTA PROTEKT VH 301 – zaručuje nízké a řízené součinitele tření, hodí se pro úpravu závitových dílů


Povrchová úprava kovů DELTA – TONE a její výhody

Jaké výhody povrchová úprava kovů DELTA – TONE i další druhy nabízí? Kromě vysoké odolnosti vůči korozi a solné mlze je to také výborná chemická a teplotní odolnost. Aplikace povlakové hmoty je navíc možná různými nanášecími postupy, samotný povlak je pak tlustý pouze 8 – 15 µm, skvěle se tak hodí k úpravě drobných a přesných dílů, díky omezení vodíkového křehnutí ho lze ale použít i pro vysokopevnostní šrouby a pružiny. Tato povrchová úprava kovů navíc neobsahuje žádné těžké a toxické kovy. Je tedy šetrná k životnímu prostředí.

Povrchová úprava kovů