Estonská 500
Praha 10 101 00
tel.: +420 210 088 816
email: info@vsfs.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.03.2016
Topováno 30.11.2017

Získejte mezinárodní titul MBA na soukromé ekonomické vysoké škole

Přemýšlíte o ekonomickém vzdělání? Přihlaste se ke studiu na Vysoké škole finanční a správní. Vznikla v roce 1999 v Praze první soukromá ekonomická univerzita u nás, brzy se rozšířila zřízením studijních středisek do Mostu a Kladna a 1. září 2016 otevírá nové středisko také v Karlových Varech. Díky spolupráci s prestižní City University of Seattle v USA umožňuje studentům získat mezinárodní titul MBA.

soukromá vysoká škola

Proč studium MBA u nás?

Naše soukromá vysoká škola vyniká mezi podobnými českými univerzitami jak počtem studentů, tak i šíří a kvalitou studijních programů, oborů a směrů, ale také vysokou kvalifikací pedagogického sboru. Vzdělávací programy průběžně inovujeme. K dispozici máme vybavená počítačová pracoviště, studovny a knihovny s velmi širokou nabídkou studijní literatury.

Přidejte se k nám. Vybrat si můžete bakalářské, navazující magisterské i doktorské studium v prezenční nebo kombinované formě na Fakultě ekonomických studií či Fakultě právních a správních studií.

Soukromá vysoká škola

Dva vysokoškolské tituly s programem Joint Degree M

Ve spolupráci se City University of Seattle v USA organizujeme celosvětově uznávané manažerské studium MBA v anglickém jazyce. Navíc jsme pro své studenty připravili program Joint Degree, který umožňuje současné studium oborů na obou vysokých školách a získání titulů Ing. a MBA. Získejte konkurenční výhodu na trhu práce výbornou znalostí zejména obchodní angličtiny a rozšířením svých vědomostí i dovedností.

Hlavní výhodou tohoto programu je, předměty shodného obsahu na obou univerzitách student splní pouze v českém nebo anglickém jazyce a budou mu uznány i na druhém oboru. Významně to uspoří čas a ve výsledku i peníze.

Získejte mezinárodní titul MBA

112 zhlédnutí
Další PR články firmy
O studium MBA je opět zvýšený zájem

O studium MBA je opět zvýšený zájem

Studijní programy manažerského vzdělávání zakončené titulem MBA v uplynulých letech prošly několika výkyvy zájmu českých studentů. Po roce 2008 se stále zřetelněji ukazuje, že klíčem k výběru studijního programu je kvalita. Vysoká škola finanční a správní ji může (nejen na studium MBA) garantovat.

Vydáno 03.02.2015

VÍCE
Titul MBA mají odborníci na management i marketing

Titul MBA mají odborníci na management i marketing

Vidíte se mezi špičkovými manažery světa? Dovedete si představit, jak řídíte podnik nebo chcete jen víc proniknout do tajů marketingu? Pak je tu pro vás Vysoká škola finanční a správní, která vám poskytne potřebné vzdělání pro převzetí vrcholových pozic v českých i mezinárodních podnicích a otevře vám dveře do světové společnosti podnikatelů a top manažerů.

Vydáno 06.03.2017

VÍCE
MBA: Cesta k zisku vysokých manažerských pozic

MBA: Cesta k zisku vysokých manažerských pozic

Inovační program Master of Business Administration, zkráceně MBA, je vyvíjen v souladu s výsledky průzkumů zaměstnavatelů v USA, Evropě a Číně a reaguje na aktuální požadavky klíčových zaměstnavatelů. Těžiště programu tvoří předávání praktických zkušeností s cílem stát se odborně uznávaným vedoucím pracovníkem na všech úrovních řízení organizace.

Vydáno 18.02.2014

VÍCE