Strojnická 398
Český Těšín 735 62
tel.: +420 776 569 141
email: info@revosolar.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.03.2016
Topováno 08.12.2016

RevoSolar - kvalitní brikety, pelety a jejich rozvoz zdarma

Nejsou brikety jako brikety. Za ty kvalitní si sice připlatíte, získáte ale palivo s vysokou výhřevností a navíc neriskujete poškození kotle. Ekologické palivo té nejvyšší kvality najdete u firmy RevoSolar s.r.o. z Českého Těšína. Prodáváme balené originální slezské černé uhlí, dřevěné pelety bez kůry a dřevěné brikety z tvrdých listnatých dřevin. V okruhu Karviná, Frýdek-Místek, Příbor, Ostrava, Havířov, Třinec, Jablunkov a Bohumín zajišťujeme rozvoz zdarma.

brikety s velkou výhřevností

Uhelné brikety vysoké kvality

V nabídce máme balené brikety z černého uhlí, které mají oproti klasickému černému uhlí vysokou výhřevnost i délku žhnutí. Jejich obrovskou výhodou je, že neobsahují žádná pojiva, hoří pomalu, neuvolňují zápach a při spalování nekouří. Ideální rozměry navíc zabraňují propadnutí roštem. Uhelné brikety jsou určené pro klasické kotle na tuhá paliva.

Kvalitní uhelné brikety

Dřevěné brikety RUF nahradí dřevo

Levné, čisté a kvalitní ekologické palivo, vyráběné z tvrdého bukového dřeva, to jsou dřevěné brikety RUF. Mají vysokou výhřevnost, nízkou vlhkost a zanechávají minimální zbytek popele. Oproti dřevu mají dřevěné brikety tu výhodu, že potřebují menší plochu ke skladování, ale hlavně mají vyšší výhřevnost a jsou suchým ekologickým palivem. Jejich vysoké energetické hodnoty nejlépe využijí kotle na dřevoplyn, hodí se ale do všech kotlů na tuhá paliva, krbů, krbových i kachlových kamen a na grily.

Ekologické brikety Extra Ruf

Válcové brikety i dřevěné pelety

Levné, čisté a kvalitní ekologické palivo jsou také dřevěné válcové brikety TOP plus, vyráběné z buku a dubu. Ideální kombinací dřevin a lisováním pod vysokým tlakem bez přídavku kůry, pojiv a chemických látek byla dosažena dlouhá doba hoření a žhnutí. Nabízíme také dřevěné pelety, které jsou moderní a ekologickou alternativou tradičních paliv. Vyrábí ze z čistého dřevěného odpadu a jsou určeny pro krby a kotle ústředního topení s automatickou regulací, které jsou přizpůsobené pro tento druh paliva.

Brikety TOP Plus

Další články z oboru

Biopaliva
Maloobchod, Velkoobchod
, Tuhá paliva
Maloobchod, Velkoobchod
253 zhlédnutí
Další PR články firmy