Kollárova 14
Ostrava-Mariánské Hory 709 00
tel.: +420 731 686 618
email: sajtaradam@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.03.2016
Topováno 05.07.2016

Autoservis Šajtar Ostrava - opravy aut Renault i dalších vozů

Chcete mít své auto v pořádku za každých okolností? Pokud bydlíte v Ostravě nebo okolí, navštivte autoservis Šajtar. Již od roku 2004 vám nabízíme opravy aut všeho druhu. Specializujeme se přitom na vozy Renault, rádi se ale postaráme i o opravy aut jiných značek.

AUTOSERVIS ŠAJTAR

Autoservis Šajtar - opravy aut všeho druhu

Komplexní služby, to je to na co u nás myslíme nejvíce. Nezáleží na tom, zda máte problém s motorem, brzdami, spojkou nebo chcete připravit auto na STK. Pro české i zahraniční značky automobilů nabízíme veškeré mechanické opravy, diagnostiku i provedení STK. Využít navíc můžete i náš plně vybavený pneuservis.

Montáž tažného zařízení i opravy brzd

Jaké služby vám tedy Autoservis Šajtar Ostrava nabízí? Bez problému zajistíme:

- nástřiky dutin a spodků
- montáž zámku zpátečky
- renovace spojek
- montáže couvacích senzorů
- montáž tažného zařízení
- opravy a renovace brzd,

U nás koupíte náhradní díly i nové pneu

Vyhovíme ale i těm, kteří si svůj vůz chtějí opravit sami. V našem autoservisu totiž najdete i kvalitní náhradní díly. Koupit si u nás můžete díly pro vozy Renault i jiné značky, nabízíme například osvědčené tlumiče SACHS, výfukové tlumiče BOSAL, brzdové destičky ale i kvalitní letní a zimní pneumatiky.

Ať už jezdíte ve voze značky Renault, nebo dáváte přednost jiným automobilům, my se o vás kompletně postaráme a zajistíme, aby byl váš vůz plně funkční a bezpečný.

Další články z oboru

, Autoklempířské práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Pneumatiky a duše
Maloobchod
, Pneuservisy
Opravy a servis, Služby
, STK a emise
Služby
107 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kompletní péče o automobily i prodej náhradních dílů

Kompletní péče o automobily i prodej náhradních dílů

Pokud vás má auto bezpečně a spolehlivě vozit dlouhá léta, je potřeba o něj náležitě pečovat. Autoservis Šajtar uvede váš vůz do pořádku zodpovědně a rychle za všech okolností. Přesto, že se specializuje na automobily značky Renault, postará se spolehlivě i o vozy jiných značek. Mezi služby autoservisu patří renovace spojek a brzd, nástřik podvozku a ochrana dutin, montáže couvacích senzorů, příprava na provedení STK a řada dalších služeb.

Vydáno 09.02.2017

VÍCE