AUTOSERVIS ŠAJTAR
Šajtar Petr

Vydáno 17.03.2016
124 Zhlédnutí
Topováno 05.07.2016

Autoservis Šajtar Ostrava - opravy aut Renault i dalších vozů

Chcete mít své auto v pořádku za každých okolností? Pokud bydlíte v Ostravě nebo okolí, navštivte autoservis Šajtar. Již od roku 2004 vám nabízíme opravy aut všeho druhu. Specializujeme se přitom na vozy Renault, rádi se ale postaráme i o opravy aut jiných značek.

AUTOSERVIS ŠAJTAR

Autoservis Šajtar - opravy aut všeho druhu

Komplexní služby, to je to na co u nás myslíme nejvíce. Nezáleží na tom, zda máte problém s motorem, brzdami, spojkou nebo chcete připravit auto na STK. Pro české i zahraniční značky automobilů nabízíme veškeré mechanické opravy, diagnostiku i provedení STK. Využít navíc můžete i náš plně vybavený pneuservis.


Montáž tažného zařízení i opravy brzd

Jaké služby vám tedy Autoservis Šajtar Ostrava nabízí? Bez problému zajistíme: - nástřiky dutin a spodků - montáž zámku zpátečky - renovace spojek - montáže couvacích senzorů - montáž tažného zařízení - opravy a renovace brzd,


U nás koupíte náhradní díly i nové pneu

Vyhovíme ale i těm, kteří si svůj vůz chtějí opravit sami. V našem autoservisu totiž najdete i kvalitní náhradní díly. Koupit si u nás můžete díly pro vozy Renault i jiné značky, nabízíme například osvědčené tlumiče SACHS, výfukové tlumiče BOSAL, brzdové destičky ale i kvalitní letní a zimní pneumatiky. Ať už jezdíte ve voze značky Renault, nebo dáváte přednost jiným automobilům, my se o vás kompletně postaráme a zajistíme, aby byl váš vůz plně funkční a bezpečný.