Robert Sál - SPV Bourací a demoliční práce Praha

Vydáno 21.03.2016
153 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017

Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízení bytů nebo domů může být skutečně náročné, a to nejen fyzicky, ale v případě pozůstalosti mnohdy také psychicky. Odvoz a likvidace odpadu či likvidace elektroodpadu také není žádná hračka, obzvlášť pokud s tím nemáte zkušenosti a chybí vám potřebné vybavení.

vyklízecí práce

Vyklízení bytů, domů a průmyslových objektů - Praha a okolí

Ať už se jedná o vyklízení bytů, domů či komerčních objektů, odvoz a likvidaci běžného odpadu nebo elektroodpadu, skartaci dokumentů či úklid stavební suti, starého oblečení a komunálního odpadu, nechejte to na nás. V oblasti vyklízení nejrůznějších objektů a likvidace odpadu máme bohaté zkušenosti. Veškeré vyklízecí práce zajistíme včetně úklidu, vy si tak nemusíte dělat s ničím starosti.

Vyklízení bytů, domů i průmyslových objektů - Praha


Proč svěřit vyklízecí práce profesionálům?

Naše firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu již od roku 1993. Nabízíme kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu, vyklízíme nejrůznější prostory od bytů až po černé skládky. Vyklízecí práce jsou tedy oblast, ve které máme léta zkušeností. - zařídíme vše od samotného vyklizení objektu přes odvoz až po likvidaci odpadu - samozřejmostí je bezplatná kalkulace - pracujeme rychle a efektivně - dbáme na životní prostředí - veškerý odpad likvidujeme ekologickou cestou - naše vyklízecí práce jsou pojištěny

Vyklízecí práce