Pražská 12
Jablonec nad Nisou 466 01
tel.: +420 483 312 485
email: p.p.trading@volny.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 22.03.2016
Topováno 17.04.2017

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.

elastická dutinka

Bižuterní komponenty

V nabídce máme nejrůznější bižuterní komponenty, od náušnicových dílů, kotlíků a lůžek až po lanka, šňůrky a gumičky. Naše bižuterní komponenty využívají pro výrobu bižuterie významní jablonečtí výrobci jako jsou Ag-plus, JSB-Jablonecká bižuterie, LILIEN, ESTRELLA Es-Press, EMPEX-Bohemia, KOBI, KORTÁN-SKLO BIŽUTERIE, PRECIOSA, RIAL-jewellery, ŠENÝR, SUIT Jewellery a další společnosti.

Na naše bižuterní komponenty můžete narazit také na pultech mnoha prodejen specializujících se na výrobu bižuterie i v běžných hobby shopech.

Broušené kameny Swarowski

Nedávno jsme do našeho sortimentu zařadili také bižuterní komponenty Swarowski, tedy broušené kameny, a to včetně doplňkových lůžek i kotlíků k jejich připevnění.
Díky Swarowski komponentům lze povýšit každou bižuterii hned o třídu výš a dodat jí nádech luxusu.

Swarowski komponenty

Sortiment pro výrobu bižuterie

Firma P.P.trading byla založena v roce 1994 jako výrobce a prodejce bižuterie a bižuterních komponentů. Nyní máme v nabídce celou řadu produktů potřebných pro výrobu bižuterie - od zapínání náhrdelníků až po řetízky.

Bižuterní komponenty:
- náušnice a náušnicové háčky a klapy
- zapínání náhrdelníků a náramků
- řetízky, lanka, šňůrky
- kleště
- výřezy
- salámové řezy
- broušené kameny Swarowski
- vlasová pérka
- krytky, koncovky

Novinky v sortimentu - bižuterní komponenty

493 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Pomocí bižuterie se ženy zkrášlovaly už od nepaměti. Náušnice, řetízky, náhrdelníky, přívěsky nebo prsteny, krásný bižuterní šperk nesměl a ani nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Stěžejní je samozřejmě kvalita, která musí být co nejvyšší. Vyplatí se investovat do kvalitní jablonecké bižuterie, kterou má na svědomí tradiční jablonecká firma P.P.Trading.

Vydáno 13.03.2017

VÍCE
Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí bižuterních komponentů od renomovaných značek se zabývá firma P.P. trading.

Vydáno 20.04.2015

VÍCE
Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Když se v České republice řekne bižuterie, jako první každého napadnou šperky z Jablonce nad Nisou, které jsou dokonce i mezinárodně proslulé nejen svou krásou, ale i kvalitou. Společnost P.P.trading je už déle než dvacet let součástí této jablonecké tradice, neboť vyrábí a prodává hotovou bižuterii i bižuterní komponenty, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní osobitý šperk. Dodáváme vše od polotovarů na náušnice, přes díly na náhrdelníky, až po prsteny a jinou bižuterii.

Vydáno 21.06.2014

VÍCE
Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Výroba jablonecké bižuterie má v České republice dlouhou tradici, už po celá staletí jsou totiž tyto vyhlášené šperky velmi vyhledávaným vývozním artiklem. Kvalitní komponenty na výrobu bižuterie jsou nezbytným základem krásných a trvanlivých skvostů, které proslavily Jablonec nad Nisou po celém světě.

Vydáno 28.05.2013

VÍCE