Průmyslová 1025
Mníšek pod Brdy 252 10
tel.: +420 603 493 038
email: m.slabihoudek@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 22.03.2016
Topováno 04.01.2018

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Přepravu a recyklaci stavebních odpadů, zemní práce, výkopové práce a další služby pro vás zařídí společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z města Mníšek pod Brdy. V oblasti zemních a výkopových prací se pohybujeme již řadu let. Jednotlivcům i firmám tak můžeme nabídnout kompletní služby na míru.

zemní práce

Zemní práce rychle a levně díky kvalitní technice

Bez čeho se zemní a výkopové práce neobejdou? No přece bez kvalitní techniky. V naší společnosti jsme si toho vědomi, jsme proto vybaveni rypadly, minibagry a nakladači značky CAT, hydraulickou rukou, nejrůznějšími nákladními vozy, traktory i další technikou. Zemní i výkopové práce v jakémkoli rozsahu díky nim zvládneme bez problémů.

A protože víme, že zemní práce znamenají také hodně odpadu, soustředíme se i na jejich likvidaci. Stavební a demoliční odpady za vás tak naložíme, odvezeme a postaráme se o jejich třídění a ekologickou likvidaci.

Zemní práce se vším všudy

Prodej štěrku i další služby

Zemní a výkopové práce ale nejsou to jediné, co vám ve městě Mníšek pod Brdy nabízíme. Naším oborem je také prodej štěrku, písku, zeminy, ale i stavebních recyklátů či plastových jímek. Ať už sháníte někoho, kdo zajistí výkopové práce na vašem pozemku, nebo hledáte výhodný prodej štěrku a dalších stavebních materiálů, navštivte nás. Najdete nás v Mníšku pod Brdy, zemní práce i další služby ale nabízíme zákazníkům z širokého okolí.

195 zhlédnutí
Další PR články firmy
Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Zemní práce Praha – výkop, prodej štěrku i recyklace stavebních odpadů

Společnost Miroslav Slabihoudek poskytuje kompletní zemní a výkopové práce. Stavíte a potřebujete se zbavit vzniklého odpadu? Neváhejte a obraťte se na firmu, která sídlí v Mníšku pod Brdy, ale své služby poskytuje zákazníkům z širokého okolí. Otázka recyklace stavebních odpadů už vás nemusí dále trápit.

Vydáno 01.03.2017

VÍCE
Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce a centrum recyklace ve Mníšku pod Brdy

Zemní práce patří k nedílnému odvětví průmyslu. Jde o pestrou činnost, která zahrnuje velké množství stavebních úkonů, vyžadujících těžkou techniku a nákladní autodopravu. V Mníšku pod Brdy nabízí zemní práce Miroslav Slabihoudek, který se může navíc pyšnit kvalitním centrem recyklace stavebních odpadů.

Vydáno 12.07.2015

VÍCE
Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Zemní práce, recyklace stavebních odpadů, prodej stavebního materiálu

Občas je prostě potřeba do země pořádně kopnout. Ne rýčem na zahradě, ale velkým a silným stavebním strojem. Celou řadu výkopových a zemních prací totiž zkrátka sami nezvládneme. A právě při takovýchto počinech většího rozsahu vám může pomoci firma Zemní práce Miroslav Slabihoudek, která pro vás zajistí vše z oboru výkopových a zemních prací od samotného kopání speciálními stroji, přes nákladní autodopravu, prodej písků, štěrků a zeminy.

Vydáno 20.05.2014

VÍCE