Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ

Vydáno 22.03.2016
200 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2018

Zemní práce, výkopové práce, prodej štěrku i další služby nabízí Miroslav Slabihoudek

Přepravu a recyklaci stavebních odpadů, zemní práce, výkopové práce a další služby pro vás zařídí společnost Zemní práce Miroslav Slabihoudek z města Mníšek pod Brdy. V oblasti zemních a výkopových prací se pohybujeme již řadu let. Jednotlivcům i firmám tak můžeme nabídnout kompletní služby na míru.

zemní práce

Zemní práce rychle a levně díky kvalitní technice

Bez čeho se zemní a výkopové práce neobejdou? No přece bez kvalitní techniky. V naší společnosti jsme si toho vědomi, jsme proto vybaveni rypadly, minibagry a nakladači značky CAT, hydraulickou rukou, nejrůznějšími nákladními vozy, traktory i další technikou. Zemní i výkopové práce v jakémkoli rozsahu díky nim zvládneme bez problémů. A protože víme, že zemní práce znamenají také hodně odpadu, soustředíme se i na jejich likvidaci. Stavební a demoliční odpady za vás tak naložíme, odvezeme a postaráme se o jejich třídění a ekologickou likvidaci.

Zemní práce se vším všudy


Prodej štěrku i další služby

Zemní a výkopové práce ale nejsou to jediné, co vám ve městě Mníšek pod Brdy nabízíme. Naším oborem je také prodej štěrku, písku, zeminy, ale i stavebních recyklátů či plastových jímek. Ať už sháníte někoho, kdo zajistí výkopové práce na vašem pozemku, nebo hledáte výhodný prodej štěrku a dalších stavebních materiálů, navštivte nás. Najdete nás v Mníšku pod Brdy, zemní práce i další služby ale nabízíme zákazníkům z širokého okolí.