TopolWater, s.r.o. biologické čistírny odpadních vod

Vydáno 23.03.2016
313 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

domovní čistička odpadních vod, TOPAS

Domovní čistička odpadních vod zaujme řídícím programem

Jaké výhody vám tedy nová domovní čističky odpadních vody nabízí? Hlavním plusem je její řídící program. Ten totiž zoptimalizuje proces čištění přesně tak, jak zrovna potřebujete. Ovlivnit můžete kvalitu čištění, množství vody, spotřebu energie i dávkování chemikálií. Přehledný displej vám pak podá všechny potřebné informace o průtoky vody, provozních hodinách čističky, ale ukáže i případné závady.

Domovní čistička odpadních vody TOPAS a její výhody


Čistička TOPAS se hodí i na chatu

Domovní čistička odpadních vod je navíc vhodná nejen pro rodinné domy, ale i pro rekreační objekty. V případě přerušení přítoku splašků se totiž automaticky přepne do udržovacího režimu, domovní čistička odpadních vod vydrží plně funkční i bez přítoku, a to až po 6 měsíců. Základní typ čističky si navíc můžete dovybavit vestavěným pískovým filtrem, který vám umožní vyčištěnou vodu opětovně použít v domácnosti nebo při zalévání. Také instalace naší nové čističky je velmi snadná. Nádrže čističek TOPAS jsou totiž samostatné a není nutné je obetonovávat. Čističku TOPAS díky tomu můžete nainstalovat téměř kamkoli. Zaujala vás nová domovní čistička odpadních vod TOPAS? Pořiďte si ji ještě dnes. Při vyřizování povolení se sice nevyhnete běhání po úřadech, výhody čističky a ušetřené peníze za energii za to ale rozhodně stojí.