U mlýna 1755/5
Praha 4 141 00
tel.: +420 603 473 105
email: info@valdaaudit.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.07.2014
Topováno 01.03.2016

Mějte účetnictví své firmy pod kontrolou. Svěřte se odborníkům

Společnost Valda audit, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti finančního účetnictví, daňové evidence, mzdového účetnictví i auditorské činnosti. Profesionální pracovníci dokáží pro vaši firmu najít optimální řešení v každé situaci a přizpůsobí poskytované služby přesně na míru vašim potřebám.

Mějte účetnictví své firmy pod kontrolou. Svěřte se odborníkům

Odborné finanční účetnictví a daňová evidence pro váš dokonalý přehled

Přehledné finanční účetnictví je jedním se základních kamenů každé správně fungující společnosti. Mít dokonalý přehled o firemních financích a majetku, precizně zpracovaná a včas podaná daňová přiznání či snadno dohledatelné dokumenty, je při podnikání nezbytné. Tyto činnosti ale zaberou hodně času, který byste museli obětovat na úkor samotné podnikatelské činnosti. Využijte tedy raději služby odborníků na finanční účetnictví, kteří se nejen postarají o zpracování veškeré účetní agendy,  včetně závěrek a daňových přiznání, ale také budou vždy k dispozici v případě potřeby konzultací a  poradenství. Zastupování na úřadech je samozřejmostí. Vyjdou vás daleko levněji, než účetní na plný úvazek.

V rámci komplexních služeb se postaráme i o daňovou evidenci pro plátce i neplátce DPH, zpracujeme roční uzávěrky, daňová přiznání i přehledy pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny, vyřídíme vše potřebné na příslušných úřadech a postaráme se i o mnoho dalších činností, které vám ušetří čas i peníze.

Zkušení auditoři s mnohaletou praxí

Naši odborníci v oblasti auditorské činnosti provádí audity podnikatelských subjektů, obcí i neziskových organizací. Společnost Valda audit, s.r.o. je zapsaná v seznamu auditorských společností vedeném Komorou auditorů České republiky pod číslem oprávnění 341. Cena za audit se vždy odvíjí od rozsahu služeb stanovených smlouvou i odvětví činnosti dané společnosti. Jelikož je naším cílem poskytovat ty nejkvalitnější služby, vždy se dokonale seznámíme s fungováním firmy, jejími mechanismy a vazbami, a na jejich základě provedeme podrobný audit.

Mzdové účetnictví a personalistika na míru

Rozhodnete-li se pro služby od Valda audit, s.r.o.,  postará se o mzdové účetnictví a vše spojené s personalistikou samostatný pracovník, který vám bude v případě potřeby vždy k dispozici. Jeho úkolem bude vedení mzdové agendy, zpracování veškerých podkladů pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení, vypracování ročního zúčtování daně z příjmů, přihlašování a odhlašování zaměstnanců i přítomnost při kontrolách ze strany PSSZ a ZP.

Veškeré komplexní služby společnosti Valda audit, s.r.o. si můžete objednat na klíč, a využít tak pouze ty činnosti, které skutečně potřebujete. Pro více informací a kontakty navštivte webové stránky www.valdaaudit.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://valdaaudit.cz

150 zhlédnutí
Další PR články firmy
Postaráme se o vaše podvojné účetnictví, daně, mzdy i firemní audit

Postaráme se o vaše podvojné účetnictví, daně, mzdy i firemní audit

Nevíte si rady s účetnictvím? Ztrácíte se v neseřazených fakturách a vedení podvojného účetnictví je pro vás španělská vesnice? Nebo prostě potřebujete poradit, jak finanční účetnictví efektivně zvládnout? Pokud jste z Prahy nebo okolí, obraťte se na společnost Valda audit. Vedení podvojného účetnictví pro malé i velké firmy je totiž naší specialitou. Nabízíme vám ale i jiné služby. Postaráme se tak nejen o vaše finanční účetnictví, ale i daně, mzdovou agendu nebo provedení auditu.

Vydáno 13.07.2015

VÍCE