Palackého 963/11
Ostrava-Přívoz 702 00
tel.: +420 596 136 594
email: dunaj@dunajostrava.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.04.2016
Topováno 29.11.2017

Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Loupané brambory nebo čištěná zelenina mohou restauracím, nemocnicím či školám pomoci v hektických situacích. Někdy prostě ani pomocné síly nestíhají tak, jak by měly a v takový moment je každá minuta drahá. Obzvláště, pokud musíte vařit velké množství porcí najednou. Právě pro vás je tu společnost Dunaj - Ostrava, která vás v žádném případě nenechá na holičkách.

Loupané brambory

Ať už salát či mrkev, vše přivezeme až k vám

Čištěná zelenina i různě připravené polotovary se v každé kuchyni hodí. U jednotlivých druhů zeleniny či salátu si může zákazník vybrat formu, jaká mu bude při přípravě pokrmů nejvíce vyhovovat. Ať už se jedná o loupané brambory ve formě plátků, čtvrtek nebo kostek, vše dorazí vakuově zabalé až do vašeho provozu.

Na rozvážku máme k dispozici vlastní nákladní auta a garantujeme vám dovoz objednaného zboží od 1 kilogramu až po 24 tisíc kilogramů. A to rovnou do tří krajů v České republice a také na Slovensko.

Rozvoz čištěné zeleniny

Ulehčete si práci díky naší firmě

Společnost Dunaj – Ostrava působí na potravinářském trhu už více než dvacet let. I proto můžeme zaručit, že všechna dodávaná zelenina i polotovary budou prvotřídní kvality. Provozy z oblasti gastronomie, ať už jídelny, nemocnice či školy jistě ocení širokou nabídku surovin. Mrkve, petržel, červená řepa, cibule i loupané brambory, to vše seženete právě u nás!

Čištěná zelenina prvotřídní kvality

362 zhlédnutí
Další PR články firmy