Antonínská 15
Dačice 380 01
tel.: +420 602 781 336
email: bastl@oknabastl.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.04.2016
Topováno 12.02.2018

Kompletní nabídka sortimentu oken, dveří i garážových vrat

Na českém trhu působí řada výrobců kvalitních otvorových výplní – oken, dveří, ale také třeba garážových vrat. Portfolio produktů od jednoho výrobce přitom nemusí zákazníkům vyhovovat ve všech ohledech, často je vhodné kombinovat nabídku několika výrobců a využít tak plného potenciálu, který je k dispozici. Firma Bastl, působící na českém trhu již od roku 1993, se zabývá dodávkou a montáží otvorových výplní různých výrobců a pokrývá tak kompletní nabídku sortimentu na trhu.

okna, otvorové výplně

Plastová, dřevěná i hliníková okna

Ať už dáváte přednost plastovým, dřevěným či hliníkovým oknům, z široké škály produktů různých výrobců si u firmy Bastl bezpochyby vyberete. Důležitým zástupcem výroby všech třech typů oken je český výrobce OKNOTHERM. U plastových oken výrobce jsou použity kvalitní profily německé firmy VEKA, vyráběné výhradně v kategorii A. Dřevěná eurookna zmiňovaného výrobce dodává společnost Bastl v různých provedeních profilů, které mohou být osazeny izolačními dvojskly či trojskly. Rovněž naleznete nízkoenergetická provedení, určené pro pasivní domy. Je třeba zmínit i kvalitní hliníková okna, u kterých je hlavním cílem dosáhnout vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Kromě oken OKNOTHERM dodává firma Bastl např. i plastová Oknoplast, pro která je příznačná nejvyšší kvalita provedení, inovativní funkční řešení, bezpečnost i izolační vlastnosti. Obzvláště inovativní je vzhled těchto oken. K dispozici je široká paleta barev i přírodních imitací. Nezapomeňme však také ani na střešní okna. Ty jsou v tomto případě zastoupeny výrobcem FAKRO, vyberete si z mnoha typů od kyvných střešních oken přes výlezy až po atypické typy.

Při výběru oken se neomezujte, projděte si katalogy různých výrobců a vyberte to nejvhodnější

Dveře i garážová vrata podle potřeb klienta

Možnost výběru z široké škály produktů vás čeká také při nákupu a montáži nových dveří. I ty jsou k dispozici v různém provedení, plastové dveře jsou zastoupeny zmiňovaným výrobcem Oknoplast, při výběru interiérových dveří jsou pak možnosti volby obzvláště pestré. Při návštěvě a kontaktování firmy Bastl si projdete rozsáhlé katalogy výrobců interiérových dveří Porta Doors, Sapeli, Atex Verte či Masonite. Při samotném výběru vám odborný personál doporučí nejideálnější technické provedení, volba z hlediska vzhledu pak bude čistě na vás.

Zmiňme také nabídku výsuvných sekčních garážových vrat TRIDO, která jsou ideální volbou do všech druhů garáží, dvojgaráží i vjezdů. Garážová vrata jsou dodávána a montována na míru a přesně vyhoví aktuálním požadavkům zákazníka.

Dveře, dodávané a montované firmou Bastl, budou pýchou vašeho bydlení

Rozsah nabízených služeb

Rozhodnete-li se při zájmu o realizaci otvorových výplní pro zmiňovanou firmu Bastl, získáte kompletní servis a odborný dohled nad celou instalací. Firma poskytuje bezplatné poradenství, provede nezávaznou cenovou kalkulaci, zajistí kompletní realizaci a dodá a namontuje také veškeré doplňky od parapetů až po žaluzie či sítě proti hmyzu. Samozřejmostí je rychlý a bezproblémový záruční i pozáruční servis na veškeré dodané a montované produkty.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.oknabastl.cz

205 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby

Kvalitní dřevěné šindele podtrhnou osobitost každé stavby

Dřevěné šindele jsou vyráběné z přírodních surovin, díky čemuž dokáží skvěle korespondovat s krajinou kolem. Nemusíme si však představovat jen střechy klasických dřevěnic či památkových domů, v dnešní době je využijeme i u ekologických moderních staveb či jako obklady interiérů.

Vydáno 22.04.2016

VÍCE