Libušská 313
Praha 4 - Písnice 142 00
tel.: +420 603 239 042
email: info@pmz.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 06.05.2016

Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Průmyslové čistírny odpadních vod stejně jako jiné stavby se neobejdou bez vypracovaného projektu. Jedná se o vodohospodářské dílo, proto musí při výstavbě nebo rekonstrukci obdržet ČOV řádné stavební resp. vodoprávní povolení. Projektovou činností se zabývá společnost PMZ PROJEKT, pro kterou jsou čistírny odpadních vod jednou z oblastí, kterou se aktivně zabývají.

čistírna odpadních vod

Čistírny odpadních vod pomáhají přírodě

Průmyslové čistírny odpadních vod jsou dnešní době nezbytné, jelikož se odpadní vody podílejí na kvalitě podzemní vody a také vodních toků. Odstranění znečištění odpadních vod je možné u všech druhů průmyslových provozů jako je automobilový, dřevařský, strojní či tiskařský a mnohé další. Pokud se rozhodneme ČOV z těchto důvodů stavět, je nutné ji řádně naprojektovat. S tím vám může přímo pomoci firma PMZ PROJEKT, s.r.o.

Projektování ČOV

Rekonstrukce i stavba čistíren odpadních vod

Projekty čistíren odpadních vod zpracovává společnost PMZ PROJEKT zejména pro odvětví potravinářství. V této oblasti proběhla rekonstrukce ČOV u masokombinátu v Jičíně nebo v Kosteleckých uzeninách, provoz Planá nad Lužnicí.

V projektu čistírny odpadních vod musí být zapracovány informace týkající se technologické části, ale třeba i části věnující se měření a regulace. Takový projekt pro vás specialisté PMZ PROJEKT ochotně zpracují.

PMZ projekt – reference nejen ČOV

59 zhlédnutí
Další PR články firmy
Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.

Vydáno 13.03.2017

VÍCE
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.

Vydáno 16.03.2014

VÍCE
Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.

Vydáno 06.06.2015

VÍCE
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.

Vydáno 07.05.2013

VÍCE