Brněnská 559
Jevíčko 569 43
tel.: +420 461 325 014
email: ktr-cz@ktr.com

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 15.04.2016
Topováno 09.12.2017

KTR CR je specialistou na spojky všech typů i hydraulické brzdy

Spojky, hydraulické komponenty, brzdové systémy a hydraulické brzdy. To vše vyrábí společnost KTR už více než padesát let. Na základě znalostí a zkušeností získaných z tisíců aplikací v mnoha průmyslových odvětvích umíme najít technicky nejvhodnější a současně ekonomicky optimalizované řešení pro další nové a speciální aplikace. Nabízíme veškerou technickou pomoc a konzultace, provádíme zkoušky a zajišťujeme dodávky výrobků v podobě dle přání zákazníka.

spojky, hydraulické brzdy a další produkty

Jak vznikla firma KTR CR specializující se nejen na spojky?

Firma KTR byla založena roku 1959 a od té doby se z malé německé firmy stala společnost, která má přes dvacet dceřiných společností po celém světě. Je tak jedním z mála výrobců spojek na světě s vlastní globální obchodní a servisní sítí, s vlastními odborníky, vlastním výzkumem a vývojem. Od roku 2001 působí KTR také v České republice, aby se zlepšila komunikace se zákazníky v Česku a na Slovensku a vybudoval se logistický systém podobný těm, které KTR má v ostatních zemích.

Odborník na spojky všeho druhu

Společnost KTR je už přes padesát let předním světovým výrobcem nejrůznějších spojek vysoké kvality. Z naší nabídky si vyberete, ať potřebujete spojky pružné, hřídelové, lamelové, magnetické, zubové nebo další. Najdete u nás zkrátka všechny spojky, které potřebujete pro své stroje či strojní zařízení.

Jako první na světě jsme začali používat plastové díly ve spojkách. V posledních letech KTR navíc přišla s inovací pro velké spojky ROTEX. Místo klasického a celosvětově používaného plastového mezikusu ve tvaru hvězdice používáme plastový mezikus rozdělený na jednotlivé díly tvořené dvojicí zubů.

Spojky, hydraulické brzdy a další

Hydraulické brzdy a další výrobky

Kromě spojek vyrábíme také brzdové systémy, hydraulické brzy a hydraulické komponenty. Naše kompaktní brzdové systémy vynikají dlouhou životností a jsou vhodné pro přímé brzdění. Nabízíme také brzdové systémy pro nepřímé brzdění s nízkými provozními náklady. Jejich konstrukce splňují požadavky v náročných provozních podmínkách, proto jsou vhodné například pro použití ve větrných elektrárnách. Elektronický řídicí systém navíc umožňuje programové ovládání a optimalizaci procesu brzdění.

312 zhlédnutí
Další PR články firmy
Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.

Vydáno 18.02.2018

VÍCE
Brzdové systémy, které zahrnují i hydraulické brzy vyrábí společnost KTR CR

Brzdové systémy, které zahrnují i hydraulické brzy vyrábí společnost KTR CR

Tento přední výrobce spojek, upínacích pouzder, pojistných spojek, systémů na měření krouticího momentu či hydraulických komponentů, je jedním z nejvýznamnějších i na českém trhu, kde si neustále hlídá a zvyšuje svou kvalitu díky mnohaletým zkušenostem.

Vydáno 17.05.2017

VÍCE