Starobělská 593/81
Ostrava-zábřeh 700 30
tel.: +420 599 502 650
email: info@demonta.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.04.2016

Výkup papíru - zbavte se nepotřebného materiálu a pomáhejte životnímu prostředí

Vyhodit noviny, letáky, nebo papírové obaly, staré sešity nebo krabice jen tak do popelnice? To v dnešní době naštěstí dělá čím dál méně lidí, důležitost třídění odpadu se dostává do povědomí široké veřejnosti a je již dnes běžnou součástí každodenního života. Třídit odpad nezabere téměř žádný čas a přitom jde o snadný krok, kterým může každý přispět na ochranu životního prostředí.

výkup kovů a papíru

Proč výkup papíru?

Výkup papíru přispívá k udržení rovnovážného stavu krajiny a papír alespoň díky recyklaci najde nové využití. Nahromadily se vám doma noviny, časopisy, lepenka, krabice nebo jiný starý papír? Navštivte jednu z našich provozoven, ať už ve městě Ostrava nebo okolí.

Výkup papíru pro domácnosti, firmy i školy

Starý papír k nám na výkup papíru může dovézt kdokoliv - ať už se vám doma nahromadily staré noviny nebo časopisy, dělali jste velký úklid, nebo podnikáte a ve firmě se vám neustále hromadí množství použitého nepotřebného papíru, jsme vám k dispozici.

Výkup papíru je vhodný také pro školy, které mohou uspořádat například soutěž pro třídy v tom, kdo nastřádá nejvíce starého papíru a žáky tak motivovat k třídění i zájmu o životní prostředí.

Výkup papíru Ostrava

Výkup papíru Ostrava - jaké druhy vykupujeme?

- noviny, časopisy, letáky
- vlnité lepenky, kartony, staré krabice
- knihy bez pevných desek
- použitý papír z tiskárny, sešity

Výkup papíru - Ostrava a další výkupní místa

191 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění odvozu, zpracování a následná likvidace není pro specialisty žádný problém.

Vydáno 04.04.2017

VÍCE
Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. - výkup železa i výkup barevných kovů, výkup papíru ve třinácti městech ČR

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. - výkup železa i výkup barevných kovů, výkup papíru ve třinácti městech ČR

Provedli jste úklid garáže nebo dvora a našli spoustu kovového odpadu, který už nepotřebujete? Nebo vám na zahradě už roky stojí vrak auta? O veškerý železný šrot a další kovový odpad se postará společnost Demonta T, s.r.o., a ještě vám dá vydělat slušné peníze. Tyto sběrné suroviny a kovošrot vám nabízejí výkup kovů, výkup železa i výkup barevných kovů za výhodné ceny, zajistí ale také ekologické likvidace autovraků či elektrošrotu.

Vydáno 31.08.2015

VÍCE