NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl

Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictvíVydáno 02.05.2016
478 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2016

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší společnost NOKO Servis.

Pryžové puzzle - ideální podlaha pro sportovní prostory

Pryžové kotouče pro vzpírání

Ať už se věnujete vzpírání, crossfitu nebo trojboji, pryžové kotouče jsou téměř nutností - jen ty totiž lze odhazovat i z větší výšky, aniž by došlo k jejich poškození či poškození podlahy. Kotouče jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu speciálně tak, aby byly odolné vůči pádům činek, praskání a případnému poškození či vyhnutí kotoučů. Pryžové kotouče pro vzpírání mají přesnost váhy do +/- 1%, a jejich pevnost je pravidelně testována minimálně na 15 000 odhozech. Pryžové kotouče pro vzpírání nabízíme v černé barvě, v různých váhách od 5 až do 25 kg.Prohlédněte si celou naši nabídku fitness vybavení, kde kromě kotoučů najdete i další příslušenství včetně povrchů.

Fitness vybavení, pryžové kotouče pro vzpírání


Pryžové puzzle

Pryžové puzzle je novinka ve světě sportovních podlah. Jde o speciální elastické tlumící desky z recyklované pryže spojené polyuretanem, jejichž vlastnosti se nemění ani při maximálním namáhání, jsou odolné a s dlouhou životností. Skvěle tlumí hluk a vibrace a proto se hodí zejména do tělocvičen pro bojové i jiné sporty, pod uložení strojů ve fitness centrech nebo do tělocvičen. Podlaha se snadno skládá dohromady formou puzzle a vytváří jednotný vzhled - spoje jsou téměř neznatelné, a vybrat si můžete ze široké škály barev.

Pryžové puzzle