K-Produkt, s.r.o.





Vydáno 10.05.2016
294 Zhlédnutí
Topováno 28.11.2016

Vzorkovna podlah společnosti K-Produkt stojí za návštěvu

Prodejna společnosti K-Produkt, s.r.o., si od roku 2007 vybudovala pozici největší vzorkovny na Znojemsku. V prodejně naleznete široký sortiment laminátových, dřevěných, vinylových, PVC a marmoleových podlahových krytin a dále dveří včetně jejich příslušenství. V nabídce prodejny jsou zahrnuty také dřevěné pelety a podlahové lišty, vyráběné samotnou společností K-Produkt, s. r. o.

prodejna - exteriér, Zlín

Prodejna a vzorkovna společnosti K-Produkt

Zákaznický servis poskytne vyškolený prodejní tým, který Vám velmi ochotně poradí při výběru nové podlahové krytiny nebo dveří k Vaší maximální spokojenosti. Marketingovou podporu prodejny zajišťují vzorníky podlahových krytin, profilovaných lišt a dekorů, dále vzorky materiálů a komponentů a také katalogy nabízených produktů. Prodejna společnosti K-Produkt disponuje rovněž vlastními skladovacími prostory, které se nachází v těsné blízkosti prodejny. Výrobky jsou dodávány zabalené v krabicích, sáčcích, fóliích či na paletách. Dopravu zboží společnost K-Produkt zabezpečuje vlastním vozovým parkem přímo k zákazníkům, kterým nabízí rovněž vlastní pokládku všech druhů podlah i montáž dveří.

Největší vzorkovna podlah na Znojemsku


Historie společnosti K-Produkt

Společnost K-Produkt s.r.o. je předním výrobcem profilovaných lišt v ČR. V sortimentu této společnosti naleznete širokou škálu soklových lišt, přechodových lišt, komponentů a příslušenství. Historie společnosti začala v roce 1998 založením obchodní společnosti panem Jiřím Kúnem. Samotná výroba byla zahájena v roce 2000, kdy bylo založeno výrobní družstvo K-Produkt se sídlem v Novém Šaldorfu. V tomto roce byla zakoupena první výrobní linka a ve společnosti pracovalo 20 zaměstnanců. Následně byla výroba přesunuta do Hodonic a z důvodu stále rostoucí výroby došlo k jejímu dalšímu přesunutí v roce 2005 do nových výrobních prostor na ulici Hakenova ve Znojmě. V této době měla společnost již 30 zaměstnanců. V roce 2009 byla výroba rozšířena o nové profily lišt a v roce 2012 byla zahájena výroba pelet v Lechovicích u Znojma. V současné době probíhá výroba na výrobních linkách světových značek Weinig a Homag. Společnost zaměstnává 40 zaměstnanců a ročně vyrobí 5, 6 mil. běžných metrů lišt a 12 tis. tun dřevěných pelet. Dvě třetiny z celkové produkce se vyváží do zahraničí, doprava je zajišťována vlastním vozovým parkem.



Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kprodukt.cz