Václavské nám. 1
Praha 1 110 00
tel.: +420 461 313 111
email: abner@abner.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.05.2016
Topováno 18.09.2017

ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

Zajistit správnou teplotu, chuť i vzhled jídla při jeho podávání je pro spokojenost strávníků velmi důležité. A je potřeba k tomu mít to správné gastrozařízení, které vám přepravu i vydávání jídla usnadní. Firma ABNER proto vyrábí a dodává kvalitní zařízení z nerezu, které je pro přepravu a servírování pokrmů tím nejlepším řešením. Naše gastrozařízení a potřeby se hodí pro všechny velkokuchyně, jídelny a další místa s výdejem jídla.

gastrozařízení všeho druhu

Firma s dlouhou historií

Jsme společnost s dlouhou tradicí, historie naší činnosti sahá až do 80. let 19. století, kdy byla založena stříbrnická dílna a výroba podnosů, pudřenek, cigaretových pouzder a dóz. Nerezová zařízení se v naší firmě začala vyrábět roku 1981. Dnes vyrábíme a dodáváme gastrozařízení z nerezu, zařízení na přepravu a vydávání, tabletový systém s aktivním ohřevem a zařízení pro jídelny i velkokuchyně.

Potřebujete gastrozařízení? Obraťte se na nás!

Gastrozařízení pro správnou teplotu, chuť i vzhled jídla

V naší široké nabídce najdete veškeré gastrozařízení, transportní, výdejní i servírovací vozíky, stoly, podavače talířů a podnosů, výdejní linky, nerezový nábytek, chladící zařízení i ohřívače. Nabízíme také velkoobchodní prodej nádob z nerezu, várnic, táců, hrnců a podobně. Vyrábíme a dodáváme zkrátka veškeré vybavení potřebné pro přepravu a uchování jídel. Naše zařízení využijí všechny kuchyně, výdejny obědů a jídelny. Díky našemu gastrozařízení si jídlo zachová svůj vzhled, chuť i správnou teplotu.

Nejrůznější gastrozařízení nabízí firma ABNER

184 zhlédnutí
Další PR články firmy
Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Vydáno 28.02.2017

VÍCE
THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Vydáno 19.03.2015

VÍCE