Václavské nám. 1
Praha 1 110 00
tel.: +420 461 313 111
email: abner@abner.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 09.05.2016
Topováno 18.09.2017

ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

Zajistit správnou teplotu, chuť i vzhled jídla při jeho podávání je pro spokojenost strávníků velmi důležité. A je potřeba k tomu mít to správné gastrozařízení, které vám přepravu i vydávání jídla usnadní. Firma ABNER proto vyrábí a dodává kvalitní zařízení z nerezu, které je pro přepravu a servírování pokrmů tím nejlepším řešením. Naše gastrozařízení a potřeby se hodí pro všechny velkokuchyně, jídelny a další místa s výdejem jídla.

gastrozařízení všeho druhu

Firma s dlouhou historií

Jsme společnost s dlouhou tradicí, historie naší činnosti sahá až do 80. let 19. století, kdy byla založena stříbrnická dílna a výroba podnosů, pudřenek, cigaretových pouzder a dóz. Nerezová zařízení se v naší firmě začala vyrábět roku 1981. Dnes vyrábíme a dodáváme gastrozařízení z nerezu, zařízení na přepravu a vydávání, tabletový systém s aktivním ohřevem a zařízení pro jídelny i velkokuchyně.

Potřebujete gastrozařízení? Obraťte se na nás!

Gastrozařízení pro správnou teplotu, chuť i vzhled jídla

V naší široké nabídce najdete veškeré gastrozařízení, transportní, výdejní i servírovací vozíky, stoly, podavače talířů a podnosů, výdejní linky, nerezový nábytek, chladící zařízení i ohřívače. Nabízíme také velkoobchodní prodej nádob z nerezu, várnic, táců, hrnců a podobně. Vyrábíme a dodáváme zkrátka veškeré vybavení potřebné pro přepravu a uchování jídel. Naše zařízení využijí všechny kuchyně, výdejny obědů a jídelny. Díky našemu gastrozařízení si jídlo zachová svůj vzhled, chuť i správnou teplotu.

Nejrůznější gastrozařízení nabízí firma ABNER

196 zhlédnutí
Další PR články firmy
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.

Vydáno 17.02.2018

VÍCE
Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Vydáno 28.02.2017

VÍCE
THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Vydáno 19.03.2015

VÍCE