SILYBA a.s.

Vydáno 16.05.2016
382 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.

zemědělská výroba Silyba

Kvalitní obiloviny a další rostlinná výroba

Sháníte-li kvalitní české rostlinné produkty, obraťte se na nás. Rostlinná výroba firmy SILYBA se specializuje na produkci prvotřídních českých obilovin, zejména pšenice, tritikale ozimé, jarního ječmene a ovsa. Dále nabízíme také seno, ostropeřec mariánský, kukuřici, řepku ozimnou a samosběr konzumních brambor. Naše rostlinná výroba se skládá dále z produkce pícnin, především jetelotrávy a jetele, ale také kukuřice na siláž.

Prvotřídní rostlinná výroba


Živočišná výroba zaměřená na skot

Součástí našich služeb je i živočišná výroba. Specializujeme se zejména na chov krav bez tržní produkce mléka, tedy masného skotu plemene Simental, kříženek s Čestr a Limusine. Zabýváme se také výkrmem prasat ve spolupráci s Agro družstvem Sebranice.

Chov skotu a výkrm prasat


Kvalitní zemědělská výroba

Zajišťujeme také zemědělskou výrobu. Nabízíme rozsáhlou zemědělskou mechanizaci především pro dopravu, sklizeň, přípravu půdy, setí a další. K dispozici máme traktor, kombajn, cisternu, rotační lišty, manipulátor nebo třeba kolový nakladač. Díky tomu nabízíme zákazníkům zemědělské služby a práce. Je to například sklizeň obilovin a pícnin, mulčování, orba, nakládání a skládání materiálů, ale také práce jeřábem, dovoz a doprava stavebních a ostatních materiálů. Naše zemědělská výroba a služby stojí za využití.

Využijte naše zemědělské služby