Martinská čtvrť 1711
Frenštát pod Radhoštěm 744 01
tel.: +420 556 836 639
email: prodej@knezek-okna.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 17.05.2016
Topováno 08.11.2017

Prvotřídní plastová okna i dveře včetně komplexních služeb nejen pro Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte renomovanou firmu, která vyrábí ta nejlepší plastová okna a dveře? V tom případě navštivte Frenštát pod Radhoštěm, kde sídlí společnost Pavel Knězek, která se už více než dvacet let specializuje na výrobu plastových otvorových výplní. Kromě toho má firma v nabídce i doplňky plastových oken jako parapety, žaluzie či sítě proti hmyzu.

plastová okna i dveře

Kvalitní plastová okna jedině od ověřeného výrobce

Proč si pořídit plastová okna i dveře právě od moravskoslezské firmy Pavel Knězek? Jednoznačně kvůli dlouholetým zkušenostem při výrobě plastových oken a dveří, moderní výrobní technologii a komplexnosti nabízených služeb. Firma Pavel Knězek se totiž pečlivě stará o své zákazníky, jimž nabízí odborné poradenství, zaměření, profesionální montáž, úklid po vybourání a osazení i dlouhodobý servis. Pokud tedy máte blízko Frenštát pod Radhoštěm, firma Pavel Knězek je vaší nejlepší volbou.

Plastová okna Pavel Knězek

Plastová okna, dveře i různé doplňky

V nabídce moravskoslezské firmy Pavel Knězek lze najít plastová okna i dveře jedině té nejvyšší kvality. Plastová okna vyráběná z profilů Inoutic Prestige a Inoutic Eforte se vyznačují šestikomorovou konstrukcí, kvalitním celoobvodovým těsněním i nízkou tepelnou prostupností. O kvalitě nabízených produktů svědčí získané výrobkové certifikáty.

Nabídka firmy Pavel Knězek Frenštát pod Radhoštěm

- plastová okna a dveře
- střešní okna a lamelové dveře
- zimní zahrady
- žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu

Plastová okna i dveře české výroby

Další články z oboru

Plastová okna a dveře
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba
, Rolety, žaluzie a markýzy
Maloobchod, Montáž
91 zhlédnutí
Další PR články firmy