Borovnička 100
Mostek 544 75
tel.: +420 499 691 394
email: am@borovnicka.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 26.05.2016
Topováno 09.09.2017

Plastové i keramické bazény špičkové kvality můžete mít i vy

Léto se blíží, a tak je nejvyšší čas začít přemýšlet, jak se v parných dnech osvěžit. Skvělou variantou jsou samozřejmě nejrůznější koupaliště a bazény. Nemusíte se však omezovat pouze na ty veřejné, dopřejte si tento luxus přímo u vás na zahradě. Obraťte se na firmu A&M Borovnička, která vám postaví bazény podle vašich představ.

Bazén podle vašich představ postaví A&M Borovnička.

Kvalitní bazény za přijatelné ceny

Společnost A&M Borovnička vyrábí bazény z ekologicky nezávadných materiálů, které jsou odolné vůči UV záření i dalším vnějším vlivům a skvěle plní opěrnou i izolační funkci. Klienti si samozřejmě mohou volit z různých barev (odstíny modré, šedá, písková, bílá…), ale i tvarů (obdélník, ovál, kruh, atypické tvary). K dispozici jsou následující typy bazénů:

- plastové bazény
- keramické bazény
- fóliové vložkované bazény

Kromě prodeje a kompletní stavby bazénů nabízí společnost A&M Borovnička také jejich opravy, rekonstrukce a servis. Koupací sezónu si můžete prodloužit také díky bazénovému zastřešení, které navíc výrazně usnadní jeho údržbu a sníží náklady za ohřev vody.

Plastové bazény

Pokud se rozhodnete pořídit si plastový bazén, tak jste zvolili klasickou a stále oblíbenou variantu materiálu, který je odolný, vodotěsný i pevný. Jeho užitné vlastnosti nejsou nijak omezeny, jako tomu může být například u plechových konstrukcí. Plastový bazén je možno dovybavit vestavěným schodištěm s protiskluzovou úpravou.

Klasické plastové bazény

Foliové vložkované bazény

Tento typ bazénů je vytvořen vložkováním betonového, plastového či jiného skeletu speciální protiskluznou vinylovou fólií, která je mimořádně odolná. Tato fólie má antimikrobiální vlastnosti zamezující usazování a růstu bakterií, plísní, řas a nečistot. Fóliové vložkované bazény je možno realizovat v libovolných tvarech i velikostech. V nabídce je rovněž celá řada barevných typů, včetně mozaikového či mramorového vzoru.

Foliové vložkované bazény různých vzorů a tvarů

Keramické bazény

Keramické bazény Compass Pools využívají nejmodernějších materiálů zaručujících kvalitu a dlouhověkost. Tyto bazény jsou velmi pevné, pružné a vysoce odolné vůči mechanickému i chemickému poškození. Výhodou je i jejich velmi rychlá montáž.

Moderní keramické bazény

Další články z oboru

Bazény
Maloobchod, Montáž, Velkoobchod, Výroba
487 zhlédnutí
Další PR články firmy
Jak naložit s odpadními vodami? Jímky a septiky jsou řešením

Jak naložit s odpadními vodami? Jímky a septiky jsou řešením

V klasickém rodinném domě nebo bytu nemusíme odpadní vody vůbec nijak řešit, protože se o vše stará hustá kanalizační síť. Jiné je to ale tehdy, když hovoříme o rekreačních objektech, jako jsou chaty a chalupy. K nim totiž většinou kanalizační síť nedosáhne. Společnost Bazény A&M Borovnička navrhuje ideální řešení, a to v podobě plastových nádob, jako jsou jímky a septiky.

Vydáno 11.04.2017

VÍCE