Na Nábřeží 231/6
Havířov - Město 736 01
tel.: +420 602 527 826
email: info@autoskloms.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 01.06.2016
Topováno 05.12.2017

Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

Komplexní služby pro váš vůz, jako je výměna autoskel, půjčovna, ruční mytí, autoservis a pneuservis, ale také dovoz vozů a příslušenství z USA. To vše nabízí společnost MS steel Havířov. Obraťte se na nás, o vše kolem vašeho vozu se postaráme!

Výměna autoskel, autoservis, pneuservis, ruční mytí, půjčovna i dovoz vozů z USA - to je MS steel Havířov.

Výměna autoskel Havířov

Potřebujete rychle opravit vaše poškozené autosklo? Jsme tu pro vás! Vyměníme vám jej bezplatně ze zákonného pojištění, z připojištění skel či havarijního pojištění. Váš vůz vyzvedneme, autosklo opravíme, vyřídíme vše potřebné s pojišťovnou a vozidlo vám opět přivezeme, navíc umyté, čisté a voňavé. Nemusíte se zkrátka o nic starat. Po dobu oprav vám nabídneme zapůjčení náhradního vozu zdarma.

Výměna autoskel bezplatně

MS steel autopůjčovna

Provozujeme také autopůjčovnu za bezkonkurenční ceny a bez dalších příplatků. Vypůjčte si požadovaný vůz a v ceně dostanete kompletní povinné a havarijní pojištění ve všech zemích EU s 5% spoluúčastí. Dále nabízíme neomezený počet kilometrů, dálniční známku, letní a zimní pneu a pravidelný servis.

Mytí vozidel speciální nanotechnologií

Potřebujete důkladně vyčistit vozidlo? I to zvládneme. Provádíme ruční mytí a čištění interiéru i exteriéru vozu. Výsledkem je nesrovnatelná čistota nejen vašeho skla. Používáme také speciální nanotechnologie, díky kterým přebrousíme a přeleštíme matný lak do vysokého lesku.

Brousíme a leštíme vozy pomocí nanotechnologie

Servis vozidel a pneuservis

Samozřejmostí je kompletní servis automobilů všech značek. Vůz opravíme v co nejkratším termínu a postaráme se o veškeré karosářské práce včetně rovnání karoserií. V rámci pneuservisu vám opravíme pneumatiky i poškozené disky.

Dovoz aut a příslušenství z USA

Toužíte po automobilu z USA? Splňte si svůj sen u nás! Zajistíme vše potřebné od koupě vozu a veškerého příslušenství přes dovoz až po vyřízení všech formalit včetně přihlášení vozidla. Dovážíme nová i ojetá auta, náhradní díly, doplňky a mnohé další.

Další články z oboru

Autoklempířské práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Autolakýrnické práce
Opravy a servis, Řemesla, Služby
, Autosklo
Montáž, Opravy a servis, Služby
, Kompletní opravy aut
Opravy a servis, Služby
, Myčky aut
Služby
, Pneuservisy
Opravy a servis, Služby
228 zhlédnutí
Další PR články firmy