SPING STAV spol.s r.o. Luxusní rodinné domy Praha
Luxusní domy na klíč

Luxusní domy na klíč

Výstavba nadstandardních rodinných a bytových domů na klíč

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

Realizace interiérů

Realizace interiérů

Návrh a realizace interiérů od architektonického projektu až po konečné předáníVydáno 03.06.2016
562 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2016

Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč od zpracování studie přes zajištění stavebního povolení až po veškeré dokončovací práce, interiéry přesně podle vašich přestav či monolity se mnoha možnostmi využití - to je nabídka naší společnosti SPING STAV.

Stavby na klíč provádí společnost SPING STAV.

Monolity nebo interiéry – vše od SPING STAV

Ať už jde o jakékoliv stavby, vždy dbáme na maximální profesionalitu. O stavby na klíč se starají zkušení a vyškolení řemeslníci, a po celou dobu provádění prací je denně přítomen náš stavbyvedoucí, abychom si mohli být jisti, že vaše stavba bude bez sebemenších chyb. Na veškeré stavby, interiéry i monolity samozřejmě poskytujeme záruku a spolehnout se na nás můžete i v dodržování termínů.


Stavby na klíč Praha

Rodinné domy, bytové domy i garáže – vše nejen maximálně funkční, ale i s důrazem na estetiku. Stavby na klíč v našem podání znamenají, že si nemusíte s ničím dělat starosti, postaráme se o vše od počátečních plánů až po konečné úpravy. Vždy se můžete spolehnout na špičkové architektonické zpracování, vysokou kvalitu provedení a krátké dodací lhůty.

Stavby na klíč - Praha


Interiéry

Na přání vám v rámci stavby na klíč samozřejmě rádi zařídíme i kompletní interiér přesně podle vašich představ. Interiéry jsme připraveni realizovat dle projektu interiérového architekta dodaného investorem, případně návrh zpracujeme podle vašich požadavků sami, a to včetně 3D zobrazení.

Interiéry - stavby na klíč