Táborová 888
Smržovka 468 51
tel.: +420 483 382 858
email: obchodni@tomes-vsh.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.08.2016
Topováno 10.02.2018

Fasádní omítky různých druhů si vyberete u firmy Tomeš – výroba stavebních hmot

Stavíte dům, rekonstruujete jej nebo potřebujete obnovit jeho fasádu? Obraťte se na českého výrobce fasádních omítek, na společnost Tomeš – výroba stavebních hmot, s.r.o. Ať už vás zajímá akrylátová, mozaiková nebo silikonová omítka, z našeho sortimentu si jistě vyberete.

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.

Fasádní omítka přesně podle vašich potřeb

Zabýváme se převážně výrobou stavebních směsí a specializujeme se například na fasádní omítky. U nás tedy pořídíte nejrůznější omítky přesně podle vašich potřeb a přání. Veškeré omítky v naší nabídce jsou vodoodpudivé, mrazuvzdorné a omyvatelné. Mohou být k vnitřnímu i vnějšímu použití, vhodné jsou jak pro zateplovací systémy, tak i pro tvorbu dekorativních omítek.

Vaši pozornost si zaslouží naše:
- silikonová omítka
- mozaiková omítka
- akrylátová pastovitá omítka

Fasádní omítka od firmy Tomeš – výroba stavebních hmot

Fasádní omítky různých druhů, barev i zrnitostí

Sháníte-li například omítku vhodnou na sokly domů, ideální pro vás bude naše stěrková mozaiková omítka MOZ tvořená směsí probarvených křemičitých kamínků. Vybrat si můžete ze dvou druhů zrnitosti a z dvaceti základních odstínů. Silikonová omítka LUX nebo PLUS je zase vhodná pro zateplovací systémy. Je to pastovitá fasádní omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů, k dostání je v 2 500 barevných odstínech a různých zrnitostech.

Dále se v našem bohatém sortimentu nachází akrylátová pastovitá omítka. Jde o zastřenou vrchní fasádní omítku, hodící se pro zateplovací systémy. Pořídit ji u nás můžete v 2 500 barevných odstínech a samozřejmě různých zrnitostech.

Navštivte nás ve Smržovce každý všední den i v sobotu

Další články z oboru

Barvy, laky a nátěrové hmoty
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Barvy, laky a nátěry
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Stavební chemie
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Stavební chemikálie
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
108 zhlédnutí
Další PR články firmy
Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.

Vydáno 03.08.2017

VÍCE
Interiérové barvy i fasádní barvy od českého výrobce

Interiérové barvy i fasádní barvy od českého výrobce

Fasádní a interiérové barvy, ale i akrylátové, silikonové či mozaikové omítky najdete v nabídce společnosti Tomeš. Jsme ryze česká firma a kvalitní výrobky nabízíme firmám i soukromníkům již od roku 1992. Ať už tak stavíte dům, rekonstruujete, nebo si chcete nově vymalovat, u nás si přijdete na své. Fasádní i interiérové barvy vám totiž nabízíme hned v několika variantách a v libovolném barevném odstínu.

Vydáno 07.08.2015

VÍCE