Dobrovského 50
Ostrava - Přívoz 702 00
tel.: +420 596135261-2
email: info@trojek.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 12.08.2016
Topováno 12.02.2018

O kovový odpad, staré autobaterie i celé autovraky se postará firma TROJEK

Máte kovový odpad, se kterým si nevíte rady? Potřebujete bezpečně zlikvidovat starou autobaterii nebo autovrak, případně zajistit demolici staré stavby? Od toho je tu firma TROJEK, a.s.! Poskytujeme kompletní servis díky nejvyšší technické vybavenosti v České republice.

TROJEK, a.s. - výkup kovového odpadu, autobaterií, likvidace autovraků i demolice staveb.

TROJEK – výkup kovového odpadu

Specializujeme se na kovový odpad, jeho výkup, prodej a zpracování. Zajišťujeme kompletní servis spojený s touto činností. Díky dostatečnému vozovému parku a počtu kontejnerů zabezpečujeme pravidelné vývozy. Polovina našich vozů je vybavena hydraulickou rukou pro nakládku materiálu, disponujeme také velkoobjemovými návěsy pro odvoz šrotu. Služby poskytujeme zákazníkům po celé České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku.

Firma TROJEK, a.s. - specialista na kovový odpad

Likvidace vozidel, výkup autobaterií i demolice staveb

Kovový odpad je jen jednou položkou z námi poskytovaných služeb. Zajistíme také sběr a výkup autobaterií i jejich další zpracování. Převezmeme od vás všechny druhy vyřazených autobaterií tak, aby nebyly rizikem pro životní prostředí. Naší další činností je bezplatná ekologická likvidace vozidel všech značek, typů, stáří a kategorií na specializovaném autovrakovišti v Ostravě. Je vybaveno nejmodernější technikou, která zaručí ekologicky šetrnou likvidaci autovraků.

Postaráme se také o demolice a likvidace objektů obsahujících kovové části. Zajistíme kompletní servis včetně odvozu odpadů a sutí. Umíme demolice malých objektů i velkých průmyslových areálů.

Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře

262 zhlédnutí
Další PR články firmy