Vrchovina 23
Nová Paka 509 01
tel.: +420 493 721 211
email: rulf@rulf.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 04.10.2016
Topováno 09.01.2018

Vytápějte úsporně a ekologicky díky dřevěným briketám

Hledáte vhodné palivo na vytápění vašeho domu či chalupy? Elektřina i plyn jsou drahé, s dřevem je zase moc práce a uhlí znečišťuje ovzduší. Skvělou alternativou jsou dřevěné brikety. Překvapí vás nízkou cenou a vysokou výhřevností, se kterou strčí do kapsy jiné způsoby vytápění. Kvalitní brikety za skvělé ceny pořídíte u firmy RULF Nová Paka s.r.o..

Kvalitní dřevěné brikety od firmy RULF vám umožní vytápět úsporně a ekologicky.

RULF: kvalitní dřevěné brikety

Dřevěné brikety z dřevní biomasy vyrábíme od roku 2011 a jsme držitelem osvědčení o kvalitě lisovaných briket dle norem ČSN. Při výrobě briket nepoužíváme žádná pojiva ani vedlejší přísady, ale pouze piliny a hobliny, které vznikají při zpracování dřeva. Naše brikety jsou tedy účinným, kvalitním a ekologickým palivem.

Dřevěné brikety prodáváme v pytlích po 20 kg, zakoupit si je ale můžete v libovolném množství. Rádi vám navíc pomůžeme s odvozem briket až k vám domů.

Potřebujete dřevěné brikety? Ozvěte se nám!

Dřevěné brikety mají mnoho výhod

Proč k topení používat dřevěné brikety? Jednou z mnoha výhod jsou nízké cenové náklady. Dřevěné brikety lze také dobře skladovat a dlouho vydrží. Brikety mají vysokou výhřevnost, takže snadno nahradí uhlí a jiná paliva. Zůstává z nich pouze minimum popela a k jejich spalování není třeba speciálních topidel, použít je můžete v krbu, kamnech, ale i v kotli či pod zahradním grilem.

Pokud vám není lhostejné životní prostředí, určitě oceníte, že jsou dřevěné brikety ekologickým palivem šetrným k přírodě.

Přesvědčte se o výhodách dřevěných briket

Další články z oboru

Biopaliva
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
, Tuhá paliva
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba
256 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kompletní stavební práce a kanalizace

Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.

Vydáno 16.11.2017

VÍCE