Čestlice 271
Čestlice 251 01
tel.: +420 267 750 909
email: info@hydroponie.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 13.10.2016
Topováno 15.01.2018

Vertikální zahrada přetvoří prostor k nepoznání!

Zelené stěny neboli vertikální zahrady jsou dominantou každého interiéru. Vytváří je firma Matouš Hydroponie s.r.o., která se zabývá moderní technologií pěstování rostlin v interiéru, hydroponií. Díky zkušenostem zaměstnanců a dlouhodobé spolupráci se zahraničními partnery zajistíme originální, moderní a kvalitně provedenou výzdobu interiéru.

Jak z obyčejného interiéru udělat luxusní a jedinečný? Pomocí vertikální zahrady!

Vertikální zahrada ozvláštní každý interiér

Zelené nebo také vegetační stěny, jak se vertikálním zahradám říká, jsou unikátním prvkem zahradního umění pocházejícího z Francie. V současné době jsou tím nejmodernějším, co interiérová zahradní architektura poskytuje. Jestli chcete jakoukoliv místnost vyzdvihnout na luxusní a jedinečný prostor, vertikální zahrada je to pravé.

Matouš Hydroponie: unikátní vertikální zahrady

Vertikální zahrada dle vašeho přání

Zelená zahrada může být vytvořena v jakémkoliv prostoru s odpovídajícími teplotními podmínkami pro pokojové rostliny. Výtvarný styl každé zahrady pak vychází z přání a požadavků zákazníka i charakteru prostoru.

Díky širokému sortimentu vhodných rostlin vytváříme čisté jednodruhové stěny i druhově bohaté a pestré vertikální zahrady. Rádi vám poskytneme i digitální návrh pro vaši představu, jak bude vertikální zahrada vypadat.

A jak se o zelenou stěnu starat? Stačí dbát na pravidelný přísun živin a vody. Péči však můžete přenechat našim proškoleným odborníkům.

Nechte se inspirovat už hotovými vertikálními zahradami!

411 zhlédnutí
Další PR články firmy