Bartošova 4393
Zlín 760 01
tel.: +420 603 174 717
email: info@amem.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 21.10.2016
Topováno 08.09.2017

Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.

Vyhlazení vrásek, léčba akné, jizev i celulitidy - to vše zvládne mikrojehličkování v AMEM.

Omlazující procedury v AMEM

Ať už chcete vyhladit jemné vrásky, ošetřit jizvy či akné nebo jen hydratovat pleť, využijte naše služby. Oblíbené jsou zejména takzvané anti-aging neboli omlazující zákroky. Jedním z nich je také MIRAroller mikrojehličkování v podtlaku, které si elegantně poradí s velkou škálou problémů s pletí i kůží celého těla.

Procedury ambulance estetické medicíny

Účinné mikrojehličkování

Mikrojehličkování provádíme v podtlaku a pomocí nástavce MIRAroller. Mikrojehličky pronikají do kůže a v místech mikrovpichů probíhá tlaková infúze účinných látek. Díky podtlaku je ošetření bezbolestné a pohodlné, navíc je provedeno intenzivněji a hlouběji.

MIRAroller mikrojehličkování má silný omlazující a regenerační účinek na pleť. Vyhlazení vrásek, zlepšení stavu celulitidy, akné, jizev i strií, sjednocení a rozjasnění pleti a viditelně omlazující účinek. To a mnohé další zvládne mikrojehličkování.

Mikrojehličky si poradí s vráskami, akné i celulitidou

AMEM: Odbornost a kvalitní péče

Špičkové prostředky a klinicky ověřené zdravotnické přístroje, zkušení a schopní odborníci s individuálním přístupem ke každému klientovi. Díky tomu vám můžeme zajistit opravdu kvalitní péči s viditelným účinkem.

Užijte si u nás příjemně strávený čas a odcházejte spokojení jako mnoho klientů před vámi.

Přijďte k nám!

505 zhlédnutí
Další PR články firmy
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.

Vydáno 08.01.2015

VÍCE
Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Lipolýza – moderní způsob modelace těla

Naše tělo může být na některých místech geneticky více obdařeno, než bychom chtěli. Pokud vás trápí přemíra podkožního tuku či celulitida na různých partiích těla, od obličeje přes břicho a boky až po lýtka, efektivním a miniinvazivním způsobem modelace partií je provedení lipolýzy. S prováděním této lipolýzy mají lékaři z vyhledávaného nestátní zdravotnické zařízení Ambulance estetické medicíny, kde je krédem individuální péče o klienta a odborný personál a špičková technika.

Vydáno 03.04.2016

VÍCE
Estetická medicína vám navrátí krásu

Estetická medicína vám navrátí krásu

Máte pocit, že vaše pleť už není to, co bývala? Objevují se vám vrásky, padají vám vlasy nebo na sobě pozorujete jiné estetické nedostatky? Cítíte však strach či pochyby, když slyšíte slova jako lifting, facelifting, neinvazivní mezoterapie a podobně?

Vydáno 22.09.2015

VÍCE