Podzámčí 2040/63
Ostrava- Slezská Ostrava 710 00
tel.: +420 596 633 631
email: vojtech.legut@seznam.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 19.10.2016
Topováno 13.03.2018

Nejen systémové bednění: Postavte dům na kvalitních základech díky KAPPI CZ Ostrava

Pokud hodláte stavět dům, určitě hledáte firmu, která bude spolehlivá a kvalitně odvede práci. Právě taková je stavební firma KAPPI CZ, s.r.o Ostrava. Mezi námi poskytované služby patří hrubá stavba, systémové bednění, sanace i opravy betonu. Máme dlouholeté zkušenosti a za sebou mnoho spokojených zákazníků. Obraťte se na nás i vy!

KAPPI CZ - stavební firma

Hrubá stavba, systémové bednění i další stavební práce

Naše stavební firma vám zajistí nejrůznější stavební práce. Realizujeme monolitické nebo montované technologie, monolitické železobetonové konstrukce a stavby. Postaráme se i o systémové bednění různých typů, vytváříme tak svislé stěny, pilíře i vodorovné stropní konstrukce.

Službou, na kterou se specializujeme, je hrubá stavba rodinných domů, obchodních center, průmyslových objektů i administrativních budov. Provádíme ji monolitickou nebo montovanou technologií, pomocí různých typů systémového bednění.

Stavební práce od KAPPI CZ - reference

Stavební práce rychle a kvalitně

Postaráme se o betonáž základové desky rodinných domů, která je velmi důležitou konstrukční částí celé stavby a vyžaduje precizní realizaci. Tu vám poskytne právě stavební firma KAPPI CZ. Díky nám tak bude váš dům stát na kvalitních základech.

Stavíme monolitické stropy a schodiště, opěrné stěny i přístavby nebo nástavby provozních budov. Provádíme i sanace a opravy betonu.

Veškeré stavební práce provádíme rychle a kvalitně. Neváhejte a kontaktujte nás!

O kvalitě našich stavebních prací vypovídá certifikát

99 zhlédnutí
Další PR články firmy