Vinohradská 37
Praha 2 120 00
tel.: +420 233 371 789
email: rrg@rrg.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 20.10.2016
Topováno 16.06.2017

Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann

Patentová kancelář chrání vaše duševní vlastnictví

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann zajišťuje zodpovědně a podle veškerých platných předpisů patenty na vynálezy:

dále ochranu na
- užitné a průmyslové vzory
- topografie polovodičových výrobků
- ochranné známky

Součástí služeb jsou i důkladné patentové i známkové rešerše. Klientům radíme i ve všech otázkách z oblasti autorského a soutěžního práva, v případě problémů nabízíme řešení i co se týče práva soukromého a veřejného.

Zaměstnáváme pouze skutečné a zkušené odborníky, díky čemuž jsou všechny zakázky zhotovovány v co možná nejkratších termínech a především zodpovědně, bez problémů a podle představ klienta.

Spolehlivá patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann

Patenty i ochranné známky můžete získat bez starostí

U kanceláře Rott, Růžička & Guttmann je žádost o ochranné známky a patenty relativně jednoduchou záležitostí. Pod odborným vedením probíhá celý proces od podání přihlášky, vedení řízení, zápis až po sledování platnosti ochranné známky a její obnovu a udržování patentů v platnosti. Komunikujeme nejen v češtině ale i v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, japonštině a slovenštině.

Klientům také doporučujeme nejvhodnější strategie vzhledem k situaci na trhu a možnostem zaměnitelnosti ochranných známek.

Patentová kancelář Rott, Růžička &Guttmann - služby

515 zhlédnutí
Další PR články firmy
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.

Vydáno 06.01.2018

VÍCE
Ochranná známka může být pro váš výrobek k nezaplacení

Ochranná známka může být pro váš výrobek k nezaplacení

Patenty, ochranné známky nebo přihlašování užitných a průmyslových vzorů. Nespoléhejte na to, že jsou lidé čestní a nikdo vaše duševní vlastnictví nezneužije. Pokud podnikáte nebo jste vymysleli nějaký vynález, využijte raději služeb patentové, známkové a advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann.

Vydáno 21.10.2014

VÍCE