BERAN JIŘÍ s.r.o.

Vydáno 24.10.2016
296 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2018

Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

Společnost BERAN JIŘÍ autotransport působí na trhu již více než 25 let. Ačkoliv se v začátcích firma zaměřovala převážně na vnitrostátní dopravu, díky velké poptávce klientů rozšířila své služby i o mezinárodní dopravu. Dnes patří k významným společnostem v této oblasti, disponuje rozsáhlým vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory s manipulační technikou i velkým počtem profesionálních zaměstnanců.

Mezinárodní autodoprava BERAN JIŘÍ

Zaměření mezinárodní dopravy

V současné době se společnost zaměřuje především na přepravy do Španělska, Portugalska, Francie a Anglie. Do těchto míst realizuje přepravu celovozových i částečných nákladů. Přeprava společností BERAN JIŘÍ je operativní a rychlá, a to především z důvodu, že využívá vlastní vozový park s denními odjezdy do jednotlivých destinací.

Rychlá, pružná a operativní mezinárodní doprava s vlastními skladovacími prostory


Vozový park pro mezinárodní dopravu

Vozový park firmy je přizpůsoben tak, aby umožňoval pružnou reakci na momentální požadavky klientů. Díky tomu je možné přepravit sortiment v různém množství, hmotnosti i velikosti. Ve vozovém parku se v současnosti nachází tandemová souprava, návěsová souprava, Frigo souprava, ale také plachtová či skříňová dodávka.

Mezinárodní doprava do Španělska, Francie, Portugalska i Anglie


Uskladnění zboží

V roce 2011 byla dokončena rekonstrukce vlastní skladovací haly, kterou mohou klienti využít pro uskladnění přepravovaného zboží. Hala dnes poskytuje 900 m2 skladovacích ploch. Samozřejmostí je vybavení vlastní manipulační technikou s nosností 5 tun. Potřebujete-li zajistit mezinárodní dopravu do výše uvedených destinací, BERAN JIŘÍ je ideální volbou. Díky mnohaletým zkušenostem a řadou profesionálních řidičů bude přeprava zorganizována pružně a zajištěna ve smluveném termínu.