Elišky Přemyslovny 1335
Praha 5 - Zbraslav 156 00
tel.: +420 257 211 443
email: k.hermanova@premisoft.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.11.2016
Topováno 16.06.2017

Zpracování mezd od Premisoft: Kompletní mzdové účetnictví spolehlivě a bez starostí

Na zpracování mezd a zajištění účetnictví si musí každá firma dát veliký pozor, ať už se jedná o ohromnou společnost nebo malou firmičku čítající pár zaměstnanců. Jakékoli zaváhání či zanedbání totiž může vést k velkým problémům. Objednejte si proto mzdové účetnictví u spolehlivé společnosti, která disponuje nejen zkušenostmi, ale také skutečnými profesionály.

Spolehlivé a profesionální mzdové účetnictví

Zpracování mezd od odborníků

Aby byl chod vaší firmy bezproblémový a zaměstnanci spokojení, musíte si dát záležet na několika věcech. A mzdové účetnictví je nesporně jednou z nich. Pokud si zpracování mezd necháte dělat od externí firmy, ušetříte nejen spoustu nákladů, ale získáte i jistotu profesionálně odvedené práce.

Zkušená a prověřená společnost Premisoft poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování mezd, a to od zpracování výplat přes vystavění příkazů k úhradě až po vytváření měsíčních přehledů či vytváření přihlášek a odhlášek zaměstnanců ve vztahu k pojišťovnám a dalším úřadům.

Mzdové účetnictví, Praha

S profesionály vás mzdové účetnictví nepřekvapí

Tak, jako všude jinde, i v oblasti zpracování mezd jsou neustále různé novinky. Jejich přehlédnutí pak může způsobit značné komplikace. Svěřte tedy mzdové účetnictví své firmy do rukou profesionálů, kterým neunikne ani drobnost a mějte finance neustále pod odborným dohledem.

Společnost Premisoft zastupuje firmy na finančních úřadech, na úřadech sociálního zabezpečení, u zdravotních pojišťoven a všude, kde je třeba. Nemusíte mít tedy strach, že by vás cokoli překvapilo a způsobili jste sobě či svým zaměstnancům jakékoli problémy. Vsaďte na jistotu kvality a buďte spolehlivý zaměstnavatel!

Praha: Zpracování mezd na profesionální úrovni

44 zhlédnutí
Další PR články firmy
Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Ekonomické a účetní úkony patří mezi neodmyslitelnou součást každé firmy, každého podnikání. Společnost PREMISOFT s.r.o. se sídlem v Praze 5 působí na českém trhu již od roku 2007 a poskytuje komplexní ekonomické a účetní služby pro fyzické i právnické osoby. Vedení účetnictví, správa mezd, účetní controlling či implementace ekonomického softwaru PREMIER system jsou jen některé služby z velkého portfolia, které firma poskytuje.

Vydáno 19.11.2015

VÍCE