Elišky Přemyslovny 1335
Praha 5 - Zbraslav 156 00
tel.: +420 257 211 443
email: k.hermanova@premisoft.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.11.2016
Topováno 16.06.2017

Zpracování mezd od Premisoft: Kompletní mzdové účetnictví spolehlivě a bez starostí

Na zpracování mezd a zajištění účetnictví si musí každá firma dát veliký pozor, ať už se jedná o ohromnou společnost nebo malou firmičku čítající pár zaměstnanců. Jakékoli zaváhání či zanedbání totiž může vést k velkým problémům. Objednejte si proto mzdové účetnictví u spolehlivé společnosti, která disponuje nejen zkušenostmi, ale také skutečnými profesionály.

Spolehlivé a profesionální mzdové účetnictví

Zpracování mezd od odborníků

Aby byl chod vaší firmy bezproblémový a zaměstnanci spokojení, musíte si dát záležet na několika věcech. A mzdové účetnictví je nesporně jednou z nich. Pokud si zpracování mezd necháte dělat od externí firmy, ušetříte nejen spoustu nákladů, ale získáte i jistotu profesionálně odvedené práce.

Zkušená a prověřená společnost Premisoft poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování mezd, a to od zpracování výplat přes vystavění příkazů k úhradě až po vytváření měsíčních přehledů či vytváření přihlášek a odhlášek zaměstnanců ve vztahu k pojišťovnám a dalším úřadům.

Mzdové účetnictví, Praha

S profesionály vás mzdové účetnictví nepřekvapí

Tak, jako všude jinde, i v oblasti zpracování mezd jsou neustále různé novinky. Jejich přehlédnutí pak může způsobit značné komplikace. Svěřte tedy mzdové účetnictví své firmy do rukou profesionálů, kterým neunikne ani drobnost a mějte finance neustále pod odborným dohledem.

Společnost Premisoft zastupuje firmy na finančních úřadech, na úřadech sociálního zabezpečení, u zdravotních pojišťoven a všude, kde je třeba. Nemusíte mít tedy strach, že by vás cokoli překvapilo a způsobili jste sobě či svým zaměstnancům jakékoli problémy. Vsaďte na jistotu kvality a buďte spolehlivý zaměstnavatel!

Praha: Zpracování mezd na profesionální úrovni

48 zhlédnutí
Další PR články firmy
Komplexní ekonomické a účetní služby

Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.

Vydáno 24.10.2017

VÍCE
Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Komplexní zajištění účetnictví a implementace ekonomického softwaru

Ekonomické a účetní úkony patří mezi neodmyslitelnou součást každé firmy, každého podnikání. Společnost PREMISOFT s.r.o. se sídlem v Praze 5 působí na českém trhu již od roku 2007 a poskytuje komplexní ekonomické a účetní služby pro fyzické i právnické osoby. Vedení účetnictví, správa mezd, účetní controlling či implementace ekonomického softwaru PREMIER system jsou jen některé služby z velkého portfolia, které firma poskytuje.

Vydáno 19.11.2015

VÍCE