Benefit stavební prvky s.r.o.


Jarkovická 102/10, Opava-Vlaštovičky 746 01

Ovodňovací žlaby, odlučovače, vsaky, nerezové žlaby, vpusti, kompozity, rošty, průmyslové podlahy.
STAVEBNÍ PRVKY
- liniové odvodňovací systémy, žlaby s kryty FASERFIX,
RECYFIX
- odlučovače ropných látek, odlučovače tuků
- vsakovací systémy
- sorpční vpusti, přečerpávací stanice, vodoměrné šachty
- nádrže pro hospodaření s dešťovou vodou
- výrobky z nerezové oceli - podlahové žlaby, kryty, vpusti,
zábrany, dveře, atypické výrobky
EPOXY, PUR a LITÉ PODLAHY BENEFITFLOORS
- nové průmyslové podlahy
- opravy a rekonstrukce podlah
- CRETE Pumadur.

IČ: 25386620
DIČ: CZ25386620
Okres: Opava
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Königová

Stavební chemie REMMERS

Stavební chemie REMMERS

SANACE VLHKÉHO ZDIVA SANAČNÍ OMÍTKY IZOLACE NOVOSTAVEB SPECIÁLNÍ IZOLACE PÉČE O STAVEBNÍ PAMÁTKY ENERGETICKÁ SANACE V rámci našich služeb pro Vás zajistíme: - návrh řešení sanací staveb inženýrskách, průmyslových, vodohospodářských a občanských - materiálové řešení rekonstrukcí od historických objektů až po jž dnes narušené moderní stavby - zjištění příčin poruch a narušení konstrukcí za pomoci specializovaných techniků a laboratorních testů - návrh druhu sanace včetně kalkulace materiálových nákladů - včasnou dodávku materiálů včetně kompletního obchodně-technického servisu při realizaci - zprostředkování kvalifikované realizační firmy - ověření funkčnosti realizace Navrhneme a dodáme co je potřebné a žádané pro Vaše stavby:   ODVODŇOVACÍ SYSTÉMY - odvodňovací žlaby RECYFIX a FASERFIX,, bodové odvodnění, zatravňovací panely, obrubníky.   KANALIZAČNÍ OBJEKTY - odlučovače ropných látek, tuků a škrobů, vsaky, retence, nádrže pro využití dešťové vody, přečerpávací stanice.   NEREZOVÉ VÝROBKY - podlahové vpusti a žlaby, koupelnové žlaby, dveře, zábrany a zábradlí, atypické výrobky.   KOMPOZITNÍ A OCELOVÉ VÝROBKY - rošty, schodiště, žebříky, zábradlí, přechodové lávky, poklopy a kryty, ocelové rošty.   STAVEBNÍ CHEMIE REMMERS - sanace vlhkého zdiva, sanační omítky, izolace novostaveb,  speciální izolace, péče o stavební památky, energetická sanace.   EPOXIDOVÉ PODLAHY BENEFITFLOORS - opravy a rekonstrukce podlah, nové podlahy, lité anhydritové potěry.


Epoxidové a polyuretanové podlahy BENEFITFLOORS

Epoxidové a polyuretanové podlahy BENEFITFLOORS

Zavolejte, přijedeme, profesionálně posoudíme, optimálně navrhneme a opravíme nebo kompletně zrealizujeme: stěrkové a lité epoxidové a polyuretanové podlahy – protiskluzové, hladké, chemicky a mechanicky odolné, antistatické, estetické lité anhydritové potěry betonové podlahy, zejména v případech, kdy jsou podkladem stěrkových a litých epoxidových a polyuretanových podlah v případech, kdy jsou součástí podlah odvodňovací žlaby, vpusti, zábrany a jiné prvky z nerezové oceli nebo jiných materiálů, provedeme realizaci i včetně zajištění výroby, dodávky a instalace těchto prvků a bereme garanci za funkčnost podlahy jako celku. Naše podlahy vždy fungují, protože: zjišťujeme vaše skutečné potřeby a vždy provedeme průzkum podkladu návrh na vyřešení vašich potřeb konzultuje profesionální technik jehož zkušenosti jsou ověřeny dlouholetou praxí provádíme pokládku jen z materiálů dlouhodobě ověřených vlastními realizacemi jsme obchodně – technickým zástupcem výrobce materiálů a zároveň zhotovitelem podlahy tým realizačních pracovníků je proškolen výrobcem materiálů a striktně dodržuje technologické kroky po realizaci vždy ověřujeme vaši spokojenost a zkušenosti z provozu máme reference a prokazatelnou funkčnost u podlah realizovaných od roku 1995 Dále pro Vás navrhneme a dodáme co je potřebné a žádané pro Vaše stavby: ODVODŇOVACÍ SYSTÉMY - odvodňovací žlaby RECYFIX a FASERFIX,, bodové odvodnění, zatravňovací panely, obrubníky. KANALIZAČNÍ OBJEKTY - odlučovače ropných látek, tuků a škrobů, vsaky, retence, nádrže pro využití dešťové vody, přečerpávací stanice. NEREZOVÉ VÝROBKY - podlahové vpusti a žlaby, koupelnové žlaby, dveře, zábrany a zábradlí, atypické výrobky. KOMPOZITNÍ A OCELOVÉ VÝROBKY - rošty, schodiště, žebříky, zábradlí, přechodové lávky, poklopy a kryty, ocelové rošty. STAVEBNÍ CHEMIE REMMERS - sanace vlhkého zdiva, sanační omítky, izolace novostaveb, speciální izolace, péče o stavební památky, energetická sanace. EPOXIDOVÉ PODLAHY BENEFITFLOORS - opravy a rekonstrukce podlah, nové podlahy, lité anhydritové potěry.


Kompozity

Kompozity

V rámci našich služeb poskytujeme ivestorům, projektantům a stavitelům bezplatné poradenství, posouzení a návrh řešení s následným zajištěním kompletní dodávky kompozitních výrobků pro tyto aplikace: - překrytí otvorů rošty - kompozitní nosné konstrukce s rošty - zábradlí - vodorovné, šikmé, varianty příček, okopová lišta - lávky - nosná konstrukce, rošty, zábradlí - přechodové lávky - nosná konstrukce, schody, zábradlí rošty - žebříky - nástěnné, s rozšířeným výlezem, ochanným košem, výstupová madla - schodiště - rovné, lomené, obloukové - poklopy - obdélníkové, kruhové, vodotěsné, tř. A15 - D 400 kN - kabelové nosné konstrukce Kompozitní materiály lze využít na vodohospodářských stavbách, v chemickém, energetickém, potravinářském průmyslu, ve stavebnictví, strojírenství, těžebním průmyslu, v dopravě, v zemědělství, plynárenství a papírenství. Navrhneme a dodáme co je potřebné a žádané pro Vaše stavby: ODVODŇOVACÍ SYSTÉMY - odvodňovací žlaby RECYFIX a FASERFIX,, bodové odvodnění, zatravňovací panely, obrubníky.   KANALIZAČNÍ OBJEKTY - odlučovače ropných látek, tuků a škrobů, vsaky, retence, nádrže pro využití dešťové vody, přečerpávací stanice.   NEREZOVÉ VÝROBKY - podlahové vpusti a žlaby, koupelnové žlaby, dveře, zábrany a zábradlí, atypické výrobky.   KOMPOZITNÍ A OCELOVÉ VÝROBKY - rošty, schodiště, žebříky, zábradlí, přechodové lávky, poklopy a kryty, ocelové rošty.   STAVEBNÍ CHEMIE REMMERS - sanace vlhkého zdiva, sanační omítky, izolace novostaveb,  speciální izolace, péče o stavební památky, energetická sanace.   EPOXIDOVÉ PODLAHY BENEFITFLOORS - opravy a rekonstrukce podlah, nové podlahy, lité anhydritové potěry.Další produkty a služby
  • pokládka laminátových podlah, velký výběr podlahových krytin, plovoucí podlahy, dřevěné podlahové krytiny
  • kroucené kovové prvky, ražené a kované tyče, výkovky a odlitky, sloupky a madla
  • zpracování plastických hmot, stavební plastové desky, plastové rozvody vody, součástky z plastu, plastové komponenty


Související články
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!
Semafor, to nejsou jenom barevná světla. Bez kvalitního sloupu by byl k ničemu!

Jsou všude kolem nás. Stožáry, sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, sloupy semaforů, ale také reklamní stožáry, značky na železnici a jiné ocelové konstrukce. Běžní kolemjdoucí jejich kvalitě přílišnou pozornost nevěnují, ale přitom by to bez stožárů a sloupů šlo jen těžko. Potřebujete-li, aby váš dopravní či reklamní stožár, sloup či jiná ocelová konstrukce opravdu něco vydržela, obraťte se na AMAKO – vyrobí je pro vás přímo na míru a v té nejvyšší možné kvalitě.


Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte

Volba výchozích produktů je jedním z faktorů určujících kvalitu každého zboží. Ocelové a hliníkové desky ani tvarové díly nejsou výjimkou. Potřebujete kvalitní přířezy či desky, které vám ušetří náklady do budoucna? Naše firma HABA vám je poskytne. Zabýváme se přípravnými pracemi v oblasti činnosti s ocelí a hliníkem.


Vysoce kvalitní HPL lamináty
Vysoce kvalitní HPL lamináty

Dnešní moderní trh přináší spoustu možností jak zařídit interiér vkusným nábytkem a dalšími prvky. Důležitou roli hraje nejen kvalita a pestrý výběr materiálů, ale také dekor. Díky těmto skutečnostem si můžete zařídit prostor se splněním i náročných představ. Takové možnosti dávají i HPL lamináty, které vám zajistí firma DUET CZ, s.r.o., Hlinsko.


Průmyslové podlahy z betonu
Průmyslové podlahy z betonu

Ohledně betonových podlah všechno ví a všechno zná Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřují se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.