LAKMETAL spol. s r.o.
Prášková lakovna - Komaxit Opava
povrchové úpravy práškovými barvami, tryskání

Firma LAKMETAL spol. s r.o. má zkušenosti s problematikou povrchových úprav a antikorozní ochrany. Mezi služby se řadí lakování práškovými barvami Komaxit, tryskání a balení lakovaných výrobků. Obslouží všechny zákazníky z okolí Opavy, Bruntálu a Ostravy.

Společnost je schopná nalakovat rozmanitý sortiment výrobků od hlaviček šroubků až po telefonní budku. Všechny výrobky procházejí dokonalým odmaštěním v moderním zařízení. Na Vaše přání může výrobky také upravit železitým fosfátem, který zlepšuje odolnost vůči korozi a adhezní vlastnosti nátěrových hmot.

Velikost lakovaných výrobků je limitovaná velikostí vypalovací pece, tj. 2800x1100x1800 mm. Používáme práškové barvy v odstínech barevné stupnice RAL a v různých speciálních efektech a metalízách. Povrchy určené k lakování mohou být lesklé, matné, strukturní, nebo kladívkové. Samozřejmostí jsou také barevně tónované nebo transparentní laky čiré v matu i lesku.

Pro výrobky vystavené slunci a větru užívá firma LAKMETAL spol. s r.o. barvy s odolností vůči UV záření. Pro zvýšení odolnosti oceli vůči korozi nabízíme práškovou základní zinkovou barvu pro venkovní použití.

Práškové lakování kovových předmětů:

- ocelové a hliníkové pozinkované plechy
- kryty
- profily,
- trubky
- rámy
- svařované díly
- odlitky
- plotové a drobné kusové díly.

Hlavní prioritou firmy LAKMETAL spol. s r.o. je rychlá dodací lhůta v dobré kvalitě za přijatelné ceny. Skladem má velké množství efektů a odstínů barev. Co firma nemá na skladě, je schopná rychle zajistit.


Slogan: Práškové lakování Komaxit, tryskání a antikorozní ochrana
Katalog firem:    Povrchové úpravy kovů,  
Štítky: Lakování Komaxit tryskání Opava Ostrava Bruntál povrchové úpravy práškovými barvami