Ing.Jan Kopečný - TRAX


Dobrovského 31, Olomouc 772 00

Prodej, montáž:
- žaluzie interiérové
- vestavěné skříně
- rolety
- plovoucí podlahy
- shrnovací dveře
- fotovoltanické elektrárny.
- markýzy
- sítě proti hmyzu
- venkovní žaluzie
- japonské stěny.

IČ: 45483337
DIČ: CZ5412201630
Okres: Olomouc
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Kopečný

Shrnovací dveře, skříně na míru, čalounění nábytku Olomouc

Shrnovací dveře, skříně na míru, čalounění nábytku Olomouc

Firma Jan Kopečný TRAX nabízí výrobu skříní na míru, čalounění dveří a montáž sítí proti hmyzu. Skříně na míru: - nabízíme systémy skládacích, posuvných a otočných dveří - jako výplň dveří používáme zrcadlo, které nabízíme v různých barevných odstínech - dále lamino, čiré nebo matné sklo, kazety, žaluzie, ratan nebo mřížky - lamino nabízíme ve 30 odstínech - rámy dodáváme v provedení lak, mosaz, chrom, imitace dřeva, hliník lakovaný nebo anodovaný - vnitřní vestavba je z lamina - nabízíme možnost využití celé řady nabízených doplňků včetně osvětlení skříně. Shrnovací dveře: - shrnovací dveře dodáváme plastové, koženkové a dřevěné - dále koženkové nebo plastové shrnovací stěny - plastové dveře vyrabíme ve 23 barvách do výšky 300 m - koženkové v 19 barvách - dřevěné v 8 barvách v provedení plné nebo prosklené. Čalounění dveří: - vhodné pro zvýšení izolačních vlastností dveří - dodáváme v 10 barvách a v 5 druzích prošívání. Dodáváme a montujeme sítě proti hmyzu.


Horizontální, vertikální žaluzie, rolety, markýzy Olomouc

Horizontální, vertikální žaluzie, rolety, markýzy Olomouc

Firma TRAX nabízí výrobu a montáž: Horizontální žaluzie: - provedení meziskelní, interiérové na plastová či dřevěná okna - venkovní žaluzie - žaluzie na střešní okna - šířku lamel nabízíme ve velikostech 16, 25, 35 nebo 50 mm - ovládání bowdenem, nekonečným řetězem nebo tyčkou - vyrábíme žaluzie na atypická okna. Vertikální žaluzie: - nabízíme široké spektrum barevných látek - do počítačových místností poskytujeme speciální reflexní látky - šířka látky je 127 nebo 88 mm. Markýzy: - balkonové, výsuvné, kazetové, korbové, terasová krytí. Rolety: - látkové, zatemňovací, předokenní.- Dále poskytujeme výrobu a montáž: - vestavěné skříně (posuvné dveře, nábytek z lamina na míru) - garážová vrata (sekční, rolovací) - shrnovací dveře (plastové, koženkové, dřevěné, shrnovací stěny) - zasklívání lodžíí. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.


Horizontální, vertikální žaluzie, stropní podhledy Prostějov

Horizontální, vertikální žaluzie, stropní podhledy Prostějov

Firma Ing. Jan Kopečný TRAX nabízí vertikální a horizontální žaluzie, rolety a stropní podhledy. Vnitřní žaluzie vertikání: - vertikální žaluzie poskytují sluneční clonu a dekoraci interiéru - poskytujeme široké spektrum barevných látek - nabízíme speciální reflexní látky do počítačových místností - látky dodáváme v šířkách 127 nebo 89 mm - vertikální žaluzie lze vyrobit na šikmé i kruhové okno, i jako horizontální oblouk. Vnitřní žaluzie horizontální: - dodáváme všechy typy horizontálních žaluzií - v meziskelním a interiérovém provedení, na plastová nebo dřevěná okna - dále dodáváme venkovní žaluzie nebo žaluzie na střešní okna - šířka lamel je 16, 25, 35 nebo 50 mm - ovládání bowdenem, nekonečným řetězem nebo tyčkou - vyrábíme žaluzie i na atypická okna. Zatemňovací rolety: - nabízíme typy rolet podle účelu a velikosti - pro úplně zatmění sálů, učeben apod. Předokenní rolety: - poskytují ochranu před sluncem - zlepšují zvukovou a tepelnou izolaci skla - zvyšují bezpečnost proti vloupání - rolety dodáváme v různém provedení - s plastovou nebo hlinikovou lamelou - box rolety v několika variantách - ruční nebo motorické ovládádní - poskytujeme rolety ve výklopném provedení nebo s integrovanou sítí proti hmyzu. Stropní podhledy: - stropní podhledy z erudovaného polystyrénu - dekorace je velice snadná - nabízíme světlé příjemné barvy, které navozují pocit pohodlí. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!


Skříně na míru, čalounění dveří, shrnovací dveře Olomouc

Skříně na míru, čalounění dveří, shrnovací dveře Olomouc

Firma Jan Kopečný TRAX nabízí výrobu skříní na míru, čalounění dveří a montáž sítí proti hmyzu. Skříně na míru: - nabízíme systémy posuvných, skládacích a otočných dveří - jako výplň dveří používáme zrcadlo, které nabízíme v různých barevných odstínech - dále lamino, čiré nebo matné sklo, kazety, žaluzie, ratan nebo mřížky - lamino nabízíme ve 30 odstínech - rámy dodáváme v provedení lak, mosaz, chrom, imitace dřeva, hliník lakovaný nebo anodovaný - vnitřní vestavba je z lamina - nabízíme možnost využití celé řady nabízených doplňků včetně osvětlení skříně. Shrnovací dveře: - shrnovací dveře dodáváme plastové, koženkové a dřevěné - dále koženkové nebo plastové shrnovací stěny - plastové dveře vyrabíme ve 23 barvách do výšky 300 m - koženkové v 19 barvách - dřevěné v 8 barvách v provedení plné nebo prosklené. Čalounění dveří: - vhodné pro zvýšení izolačních vlastností dveří - dodáváme v 10 barvách a v 5 druzích prošívání. Dodáváme a montujeme sítě proti hmyzu. Pokud máte jekékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!


Vertikální, horizontální žaluzie, markýzy, rolety  Olomouc

Vertikální, horizontální žaluzie, markýzy, rolety Olomouc

Firma TRAX nabízí výrobů a montáž: Horizontální žaluzie: - provedení meziskelní, interiérové na plastová či dřevěná okna - venkovní žaluzie - žaluzie na střešní okna - šířka lamel nabízíme ve velikostech 16, 25, 35 nebo 50 mm - ovládání bowdenem, nekonečným řetězem nebo tyčkou - vyrábíme žaluzie na atypická okna. Vertikální žaluzie: - nabízíme široké spektrum barevných látek - do počítačových místností poskytujeme speciální reflexní látky - šířka látky je 127 nebo 88 mm. Markýzy: - balkonové - výsuvné - kazetové - korbové - terasová krytí. Rolety: - látkové rolety - zatemňovací rolety - předokenní rolety. Dále poskytujeme výrobu a montáž: - vestavěné skříně (posuvné dveře, nábytek z lamina na míru) - garážová vrata (sekční, rolovací) - shrnovací dveře (plastové, koženkové, dřevěné, shrnovací stěny) - zasklívání lodžíí.


Prodej a montáž vertikálních žaluzií, shrnovací dveře Prostějov

Prodej a montáž vertikálních žaluzií, shrnovací dveře Prostějov

Firma TRAX nabízí prodej a montáž: - horizontálních, vertikálních a venkovních žaluzií - markýzy - rolety - vestavěné skříně - čalounění - shrnovací dveře - plovoucí podlahy - sítě proti hmyzu - garážová vrata - silikonové těsnění - sítě proti hmyzu - zasklívání lodžií - zasklívání balkónů.Další produkty a služby
  • stínicí technika, zastínění oken, venkovní i vnitřní žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové stínění


Související články
Kvalitní a estetické hliníkové pergoly
Kvalitní a estetické hliníkové pergoly

V případě, že potřebujete realizovat ve svých prostorách pergolu, požadujte jenom ty nejkvalitnější služby a profesionální přístup. Výsledkem je nejen kvalita, ale také kompletní servis a požadovaný dizajn z kvalitních materiálů. Toto a mnohem více vám poskytne firma HELLA stínicí technika, s.r.o.


Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc
Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Žaluzie, záclony, závěsy, to všechno přináší do našeho domova útulnost. Díky tomu se doma cítíme příjemně, máme zde pocit bezpečí a osobně se nám to líbí. Těmito prvky vybavíte jak moderní dům, tak kancelář, každý pokoj, žaluzie a záclony se hodí kamkoliv.


Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze
Záclony a závěsy, garnýže, horizontální a vertikální žaluzie včetně zaměření a montáže v Praze

Nevíte si rady s výběrem a neumíte správně zaměřit, kolik metrů záclon máte koupit? Žádný problém. Od toho je tu odborná firma Ladislav Daněk z Prahy. Přímo ve Vašem bytě Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu a odstínu, provedeme zaměření a samozřejmě i montáž.


Doplňky k oknům a dveřím - parapety, žaluzie, sítě
Doplňky k oknům a dveřím - parapety, žaluzie, sítě

Hledáte kvalitní doplňky k oknům a dveřím? Zejména žaluzie, parapety nebo sítě proti hmyzu? Společnost Pavel Knězek, s.r.o., která sídlí ve Frenštátě pod Radhoštěm, vám rozhodně může pomoci. Vyrábí vlastní produkty k oknům a dveřím a navíc vám zajistí také odbornou montáž těchto produktů.