ŘETĚZY Olomouc, spol.s r.o.


Jihoslovanská 511, Olomouc 779 00

Obchod, velkoobchod, e-shop, prodej:
- řetězy
- řetězová kola
- ozubená kola
- ozubené hřebeny
- klínové řemenice
- upínací pouzdra
- kompresory
- převodovky
- pneumatické nářadí.

IČ: 25864131
DIČ: CZ25864131
Okres: Olomouc
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivo Opletal

Řetězy, pružné spojky, řetězová kola, řemenice Olomouc

Řetězy, pružné spojky, řetězová kola, řemenice Olomouc

ŘETĚZY Olomouc, spol.s r.o. nabízí široký výběr: - řetězy - válečkové, pouzdrové, Gallovy, Fleyerovy, Rotary, dopravní, destičkové, speciální, tuzemské i zahraniční - řetězová kola - disková, s nábojem, s ložiskem, nerezová, speciální - kuželové převody - ozubené pastorky - upínací pouzdra - pružné hřídelové spojky - převody - vedení a napínáky řetězů firmy Murtfeldt - řemenice pro ozubené řemeny - řemenice pro klínové řemeny - normované díly dopravníků fy Halder - pneumatické prvky firmy Waircom, Festo, Camozzi, Bosch-Rexroth - šroubení pro pneumatické prvky fy Eurofit, rychlospojky - vysokovýkonná maziva Elkalub - ložisková tělesa - převodovky - čelní, šnekové, dvojité šnekové, kuželové, motory - kompresory - pístové, šroubové, bezolejové - dopravníkové válečky a pohony. Neváhejte navštívit naše stránky a v případě dotazů nás kontaktujte.


Akční modely pístových kompresorů MARK

Akční modely pístových kompresorů MARK

Nabízíme - akční modely pístových kompresorů, akční cena na vybrané kompresory. Do 15.10.2011 nabízíme speciální ceny na následujících pět vybraných modelů profesionálních pístových kompresorů - řada Blueline (vzdušník 24 l), Blueline (vzdušník 50 l), Bluewind Pro (vzdušník 24 l), Bluewind Pro (vzdušník 50 l), Stormy Pro (vzdušník 90 l). Využijte i Vy naši mimořádnou nabídku na nejprodávanější modely z řad profesionálních kompresorů MARK!


Řetězy, převodovky, řetězová kola, řemenice Olomouc

Řetězy, převodovky, řetězová kola, řemenice Olomouc

Nabízíme široký výběr: - řetězy válečkové, pouzdrové, Gallovy, Fleyerovy, Rotary, dopravní, destičkové, speciální, tuzemské i zahraniční - řetězová kola disková, s nábojem, s ložiskem, nerezová, speciální - ozubené pastorky - kuželové převody - upínací pouzdra - pružné hřídelové spojky - vedení a napínáky řetězů firmy Murtfeldt - řemenice pro ozubené řemeny - řemenice pro klínové řemeny - převody - normované díly dopravníků fy Halder - pneumatické prvky firmy Waircom, Festo, Camozzi, Bosch-Rexroth - šroubení pro pneumatické prvky fy Eurofit, rychlospojky - vysokovýkonná Maziva Elkalub - ložisková tělesa - převodovky čelní, šnekové, dvojité šnekové, kuželové, motory - kompresory pístové, šroubové, bezolejové - dopravníkové válečky a pohony INTERROLL. Zakázková výrobu vyrobíme dle výkresové dokumentace a požadavku zákazníka.


Řetězy Olomouc

Řetězy Olomouc

Vážení, jsme obchodní firma se sídlem v Olomouci a nabízíme Vám široký sortiment produktů jako jsou například: -řetězová kola -šnekové převodovky -kompresory ZA ZAVÁDĚCÍ CENY -hřídelové spojky fy.REXNORD -pneumatické prvky -řetězy -řemenice a kompletní pohonovou techniku. Celý sortimen na www.retezyolomouc.cz Neváhejte navštívit naše stránky a v případě dotazů nás kontaktujte. S přátelským pozdravem ŘETĚZY Olomouc


Řetězy Olomouc spol. s r.o.

Řetězy Olomouc spol. s r.o.

Vážení, jsme obchodní firma se sídlem v Olomouci a nabízíme Vám široký sortiment produktů jako jsou například: -řetězová kola -šnekové převodovky -kompresory ZA ZAVÁDĚCÍ CENY -hřídelové spojky fy.REXNORD -pneumatické prvky -řetězy -řemenice a kompletní pohonovou techniku Celý sortimen na www.retezyolomouc.cz Neváhejte navštívit naše stránky a v případě dotazů nás kontaktujte. S přátelským pozdravem ŘETĚZY Olomouc


Řetězy, řemenice, řetězová kola, převodovky Olomouc

Řetězy, řemenice, řetězová kola, převodovky Olomouc

NABÍZÍME: - řetězy: válečkové, pouzdrové, Gallovy, Fleyerovy, Rotary, dopravní, destičkové, speciální, tuzemské i zahraniční (Rexnord, Wippermann, Regina, Iwis, Sugiyama, Tsubaki atd.) - řetězová kola: disková, s nábojem, s ložiskem (napínací), nerezová, speciální - vedení a napínáky řetězů fy Murtfeldt - řemenice pro ozubené řemeny, řemenice pro klínové řemeny - převody: ozubené pastorky, kuželové převody, upínací pouzdra - pružné hřídelové spojky-zastoupení fy REXNORD, PENCO-flex, ECO-flex, SURE-flex, TEX-o-flex, Omega, Viva, Hydroflor, Hateco, BIBBY-flex - normované díly dopravníků fy Halder - pneumatické prvky fy Waircom, Festo, Camozzi, Bosch-Rexroth - šroubení pro pneumatické prvky fy Eurofit, rychlospojky - vysokovýkonná Maziva Elkalub, vhodná i pro potravinářské účely - ložisková tělesa - převodovky čelní, šnekové, dvojité šnekové, kuželové, motory - kompresory pístové, šroubové, bezolejové - dopravníkové válečky a pohony INTERROLL. Zakázková výroba dle výkresové dokumentace a požadavku zákazníka.


Řetězy Olomouc

Řetězy Olomouc

NABÍZÍME: - řetězy: válečkové, pouzdrové, Gallovy, Fleyerovy, Rotary, dopravní, destičkové, speciální, tuzemské i zahraniční (Rexnord, Wippermann, Regina, Iwis, Sugiyama, Tsubaki atd.) - řetězová kola: disková, s nábojem, s ložiskem (napínací), nerezová, speciální - vedení a napínáky řetězů fy Murtfeldt - řemenice pro ozubené řemeny, řemenice pro klínové řemeny - převody: ozubené pastorky, kuželové převody, upínací pouzdra - pružné hřídelové spojky-zastoupení fy REXNORD, PENCO-flex, ECO-flex, SURE-flex, TEX-o-flex, Omega, Viva, Hydroflor, Hateco, BIBBY-flex - normované díly dopravníků fy Halder - pneumatické prvky fy Waircom, Festo,Camozzi, Bosch-Rexroth - šroubení pro pneumatické prvky fy Eurofit, rychlospojky - vysokovýkonná Maziva Elkalub, vhodná i pro potravinářské účely - ložisková tělesa - převodovky čelní, šnekové, dvojité šnekové, kuželové, motory - kompresory pístové, šroubové, bezolejové - dopravníkové válečky a pohony INTERROLL. Zakázková výroba dle výkresové dokumentace a požadavku zákazníka.Další produkty a služby
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • ponorná čerpadla, teplovodní čerpadla, hydrodynamická čerpadla, odstředivá čerpadla, kalová čerpadla, příslušenství pro kompresory
  • prodej valivých ložisek, ložiska kuličková, vysokopevnostní závěsné řetězy, zápustkové výkovky


Související články
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.


Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)
Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.


Heltos: To jsou špičkové brusky a vrtačky od českého výrobce
Heltos: To jsou špičkové brusky a vrtačky od českého výrobce

Potřebujete ke své práci brusky, vrtačky nebo další nářadí? Máte už však po krk nekvalitních zahraničních výrobků, které vám nevydrží ani rok? Pak se svěřte do rukou ověřeného českého výrobce Heltos, jehož historie sahá až do 30. let minulého století.


Vybavte svou strojírenskou či stavební firmu kvalitní technikou
Vybavte svou strojírenskou či stavební firmu kvalitní technikou

Strojírenské a stavební firmy se neobejdou bez vysoce kvalitního a spolehlivého pracovního ručního elektrického nářadí, které je nezbytné pro řádnou výrobu. Olomoucká společnost PRONAR s.r.o působící na trhu již od roku 1998 zabezpečuje těmto firmám veškeré potřebné nástroje, které jsou výrobu zcela klíčové a nenahraditelné.