RENETA


Olbrachtova 3, Olomouc 779 00

Firma RENETA je rodinný podnik, který se zabývá projekcí, výsadbou a údržbou zahrad. Naše práce je nám zároveň koníčkem a proto Vám vždy rádi poradíme s jakýmkoliv dotazem v oblasti zahradnictví či pěstování.

Prodej:
- ovocné stromky a keře
- okrasné stromky a keře
- dřeviny, rostliny
- květiny (letničky, trvalky, skalničky, řezané květiny, pokojové květiny, kaktusy, sukulenty, růže)
- balkónové květiny
- semena (květin, léčivek a koření, zeleniny, krmné plodiny)
- různé druhy zeminy
- pesticidy, herbicidy
- chemické a ekologické prostředky
- hnojiva (kapalná, pevná)
- pomocné látky
- postřiky (na stromky a keře, kombinované, proti zvířatům, proti houbovým chorobám, proti plevelům, protu škůdcům)
- travní směsi (sazenice okrasných rostlin, keřů, ovocných stromků, jeteloviny)
- zahrádkářské, zahradnické pomůcky a potřeby, nářadí
- keramika, květináče, truhlíky
- přírodní dekorace.

Projektování a výsadba zahrad:
- jednorázová i celoroční údržba zahrad
- originální návrhy a výsadby zahrad
- údržba a rekonstrukce zahrad
- vyčištění zahrad od dřevin, plevele
- osazování interiérů
- terénní úpravy
- zakládání, dosev trávníků
- ošetřování travnatých ploch
- řezy keřů, stromů
- stříhání živých plotů
- poradenská služba.

Provozujeme prodejnu řezaných a pokojových květin v Olomouci - Květinářství TESS:
- aranžmá řezaných i sušených květin
- květiny, vazby, kytice
- adventní věnce, vánoční vazby
- doručování květin nejen po celé ČR, ale i v rámci zahraničí
- zajistíme výzdobu interiérů (módní přehlídky, firemní akce, svatby, plesy)
- trvalá péče o květinovou výzdobu.

IČ: 10038795
DIČ: CZ501117171
Okres: Olomouc
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Vildner

Živé květiny jako dokonalý doplněk nejen vašeho domu

Živé květiny jako dokonalý doplněk nejen vašeho domu

Okrasné květiny a hezky upravená zahrada jsou potěšením pro oko každého. Ne však každý už je schopen vytvořit krásnou zahradu pouze svépomocí. Jestliže se řadíte mezi tuto skupinu lidí, a přesto po živém doplňku vašeho domu nepřestáváte ve skrytu duše toužit, máme pro vás řešení. Návrhy a realizace zahrad jsou odvětvím, kterým se zabývá společnost Reneta z Olomouce. Tato rodinná firma se mezi květinami pohybuje už pětadvacátým rokem, tedy od roku 1990.


Návrhy, realizace a údržba zahrad, zakládání trávníků Olomouc

Návrhy, realizace a údržba zahrad, zakládání trávníků Olomouc

Firma RENETA se již více než 15 let specializuje na návrhy a realizace zahrad. Proto se na nás můžete s důverou obrátit s jakýmkoliv dotazem v oblasti zahradnictví či pěstování. Poskytneme vám tyto služby: - projektování a výsadba zahrad - návrhy a realizace zahrad - celoroční i jednorázová údržba zahrad - rekonstrukce zahrad - zakládání trávníků - terénní úpravy - řezy keřů a stromů - stříhání živých stromů. Zaměřujeme se nejen na zahrady u rodinných domků, ale také provádíme návrhy a realizaci parků či rekreačních a firemních objektů.


E-shop ovocné stromky a keře,semena rostlin, sadba česneku Olomouc

E-shop ovocné stromky a keře,semena rostlin, sadba česneku Olomouc

Firma RENETA provozuje e-shop pro zahrádkáře, ve kterém si vyberete z širokého sortimentu ovocných stromků, keřů, semen, sadbu cibule či česneku. Prodej, e-shop: - travní směsi - sadba cibule, česneku, okrasných rostlin - osiva krmných a technických plodin - sazenice ovocných stromků, keřů, vinné révy - travní směsi - semena rostlin - postřiky - hnojiva - pomocné látky. Mimo e-shopu nás také můžete navštívit v naší kamenné prodejně v Olomouci, kde vám rádi poradíme s pěstováním rostlin nebo s neznámou chorobou na vaší zahrádce, se kterou si nevíte rady.


Prodej okrasné dřeviny, stromky, balkónové květiny, růže Olomouc

Prodej okrasné dřeviny, stromky, balkónové květiny, růže Olomouc

Jarní sezóna začala a každý zahrádkář chce mít svou zahradu jako ze škatulky. Proto je zde pro vás firma RENETA, která se zaměřuje na prodej okrásných dřevin, růží a balkónových květin. Mimo to vám také rádi poradíme v oblasti pěstování rostlin nebo určování jejich chorob. Prodej na jarní sezónu 2014: - ovocné stromky a keře - okrasné dřeviny, stromky a keře - balkónové květiny - pokojové květiny - růže - zeleninová, květinová semena - letničky, trvalky, sklaničky - sukulety, kaktusy.


Prodej zahrádkářských potřeb, postřiků, hnojiv, zeminy Olomouc

Prodej zahrádkářských potřeb, postřiků, hnojiv, zeminy Olomouc

Rodinná firma RENETA je specializovaná prodejna pro zahrádkáře, kde si vyberete z širokého sortimentu zahradnických potřeb. Pokud potřebujete postřiky, hnojiva či nářadí, tak jsme pro vás tou správnou volbou. Vyberete si u nás z těchto zahrádkářských potřeb: - zahradnické nářadí - keramika, květináče, truhlíky - přírodní dekorace - zeminy - hnojiva - semena - postřiky - travní směsi a další. Zahrádkářské potřeby si můžete také objednat přes náš e-shop.


Zahrádkářské potřeby, prodejna pro zahrádkáře Olomouc

Zahrádkářské potřeby, prodejna pro zahrádkáře Olomouc

Připravujete zahradu na sezónu a pořád Vám něco chybí? Tak neváhejte a navštivte e-shop RENETA, kde najdete širokou nabídku pro zahrádkáře. Zahrádkářské potřeby: - postřiky, které slouží k ochraně rostlin či plodin - postřiky na škůdce, choroby a plevele - hnojiva - pevná a kapalná - pomocné látky – stimulátory růstu, rostlinné přípravky - travní směsi pro rekreaci sport i na výrobu krmiv - osiva, sadba - sadba cibule, česneku a okrasných rostlin - osiva krmných a technických plodin, krmné plodiny pro užitkové ptactvo - semena – krmné plodiny, květiny, léčivé a aromatické rostliny, zelenina - drobné nářadí a pomůcky. Můžete také navštívit naši prodejnu pro zahrádkáře, kde naleznete bohatý sortiment zboží pro zahradníky. Různé druhy zeminy, rostliny, dřeviny, ovocné a okrasné stromky, přísady, cibuloviny, chemické i ekologické prostředky, hnojiva, sadbu, semena, květináče, kořenáče, keramiku, nářadí a vše co zahrádkář potřebuje. Spokojený zákazník je náš hlavní cíl.Další produkty a služby
  • údržba zeleně, úpravy stromů a dřevin, renovace trávníků, instalace zavlažovacích systémů, terénní úpravy, péče o zeleň
  • vazby květin, květinová aranžmá, řezané a hrnkové květiny, květinářské služby, šlechtění osiv, léčivé rostliny
  • realizace zahrad, navrhování parků, projekty zahrad, střešní zahrady, zahradní architektura, zahrady na klíč
  • zakrývací textilie, obruby záhonů, rákosové zástěny, rychlospojky na hadice, postřikovače, dekorační kameny
  • prodej rostlin a hnojiv, okrasné a užitkové rostliny, údržba zahrad, květiny pro floristy, stromy a keře


Související články
Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno
Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.


Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.
Naše společnost uvedla na trh roštový kontejner, který má mnohostranné využití.

Nejvíce je využíván jako trvanlivý, estetický a praktický kompostér. Jeho používání je naprosto jednoduché a umožňuje založit a zpracovávat kompost tradičním způsobem. Životnost kontejneru je přibližně 20 let a my na tento výrobek poskytujeme záruku 7 let. Ale ani po 20 letech není potřeba kompostér vyhodit. Stačí ho nechat otryskat, pak znovu pozinkovat a bude sloužit dalších 20 let. A pokud skutečně doslouží, je recyklace ekologickým řešením. Jeho složení nebo rozložení zabere dvěma lidem max. 30 minut a potřebujete k tomu jen pracovní rukavice.


Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene
Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene

Kámen je materiál, který poskytuje nejen kvalitu, ale také nezaměnitelný design vhodný nejen pro interiéry, ale také exteriéry. Přírodní materiály jako mramor, žula, travertin, onyx nebo pískovec můžete vidět v prostředí domácností i firem. Pokud i vám imponuje tento materiál, tak si nenechte ujít výrobky a služby společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. se sídlem v Rudné u Prahy.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.