GOLD OFFICE s.r.o.


Ondřejova 489/13, Olomouc 779 00

Společnost GOLD OFFICE s.r.o. je zaměřena na reklamní činnost. Provádíme prodej, pronájem a instalaci velkoplošných LED obrazovek, interaktivních tabulí a také výstavbu školících místností. Jsme dobrá reklama v Olomouci.

Reklamní činnost:
- venkovní velkoplošná projekce na projekčních LED obrazovkách
- pronájem mobilní velkoplošné LED obrazovky
- reklamní inzerce na projekčních obrazovkách v celé České republice
- dobrá reklama.

Velkoobchod, maloobchod:
- velkoplošné LED obrazovky
- audiovizuální technika prezentační
- zpětné projektory, projekční plátna, dataprojektory
- ozvučovací soupravy, ozvučení
- popisovací tabule, flip-charty
- interaktivní tabule
- dataprojektor
- laminátory, termovazby, kroužkové vazby, skartovací stroje
- kancelářská technika.

Služby:
- pronájem projekční a audiovizuální techniky
- zajištění prezentačních a školících akcí
- realizace školících a prezentačních místností na klíč včetně nábytku
- školící místnosti.

Služby:
- fyzická ostraha majetku a osob
- přeprava finančních hotovostí
- elektronické a mechanické zabezpečení.

IČ: 25386212
DIČ: CZ25386212
Okres: Olomouc
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Pravda

Prodej velkoplošných reklamních LED obrazovek Olomouc

Prodej velkoplošných reklamních LED obrazovek Olomouc

Společnost GOLD OFFICE s.r.o. je oficiální autorizovaný prodejce velkoplošných LED obrazovek. Aktivně se podílejí na vývoji i výrobě těchto desek. Velkoplošné LED obrazovky různých tvarů mohou být použity jako reklamní obrazovky, sportovní či informační obrazovky i jako reklamní poutače na budovy apod. Naše nabídka: - prodej velkoplošných reklamních LED obrazovek - více než 50 druhů LED obrazovek - poradíme s výběrem LED obrazovky - projekt i cenová nabídka zdarma - výroba konstrukce na míru - realizace instalace - proškolení obsluhy - odborný servis do 24 hodin. Velkoplošné LED obrazovky a panely také pronajímáme. Zajistíme vám komplexní servis a služby na klíč. Pokud potřebujete poradit s výběrem obrazovky, neváhejte nás kontaktovat.


Velkoplošné LED obrazovky, prodej i pronájem, Olomouc

Velkoplošné LED obrazovky, prodej i pronájem, Olomouc

Dobře vidět a být dobře vidět. To je heslo společnosti GOLD OFFICE. Ta totiž v rámci celé České republiky prodává, nebo pronajímá velkoplošné LED obrazovky. Ty využijete při událostech s očekávanou vysokou návštěvností, nebo také jako prezentaci vlastní firmy. Proč si vlastně pořídit velkoplošnou LED obrazovku? Má totiž mnoho výhod: - Zobrazuje digitální signál z kamery, externí videostřižny, PC, atd. - Zobrazuje i informace z internetu - Je vhodná pro venkovní i vnitřní využití - Skvělá pozorovatelnost obrazu už z několika metrů - Obraz je výborně viditelný i za denního světla, čehož s jinými obrazovkami nedosáhnete - Umístění v rozličných prostorech – na pódiu, na speciálních nosných konstrukcích, korbě automobilu, atd. - Kvalitní obraz velkoplošné LED obrazovky doprovází i špičkový audio systém Společnost GOLD OFFICE má v oblasti velkoplošných LED obrazovek bohaté zkušenosti. Proto se kromě prodeje a pronajímání, také podílí na vývoji výroby LED obrazovek. Ve společnosti GOLD OFFICE také překonáváme rozměrová omezení – vaši ideální velkoplošnou LED obrazovku totiž poskládáme do jakéhokoliv rozměru – billboard, čtverec, vertikální nebo horizontální pás a mnoho dalších. Se společností GOLD OFFICE získáte nejenom velkoplošnou LED obrazovku, ale také komplexní servis, který zahrnuje: - Odborné poradenství - Výběr z více než 50 druhů LED obrazovek - Vytvoření projektu i cenové nabídky zcela zdarma - Zhotovení LED obrazovky přesně podle vašich požadavků - Instalace obrazovky přímo na místě - Profesionální proškolení obsluhy Pokud potřebujete využít velkoplošné LED obrazovky jen na omezenou dobu, neváhejte využít naší možnosti pronájmu. K ní vám zajistíme obsluhu obrazovky i mantinely pro sportovní akce. LED stěnu vám nainstalujeme i odinstalujeme a zajistíme i další potřebné úkony.


Realizace, výstavba školící a prezentační místnosti na klíč Olomouc

Realizace, výstavba školící a prezentační místnosti na klíč Olomouc

Firma GOLD OFFICE s.r.o. provádí výstavbu a realizaci prezentačních a školících místností na klíč, které jsou vhodné nejen pro firemní porady, ale také je lze využít pro setkání s klienty či partnery. Našim cílem je vždy zvolit správné vybavení, které budou pro váš prostor nejvhodnější. Realizace a výstavba školících místností: - návrh místnosti - výroba a dodávka stíníci techniky pro zatemnění místnosti - dodávka a výroba speciálního nábytku na míru - dodávka projekční, prezentační a audio techniky - centrální ovládání - kancelářská technika. Po dokončení všech instalací vám předáme kompletní prezentační či školící místnost a zároveň provedeme zaškolení vašich pracovníků. Samozřejmostí je pro nás pravidelný servis a údržbu nainstalované techniky.


Prodej a dodávka interaktivní tabule, snímač pro dotyk prsty Olomouc

Prodej a dodávka interaktivní tabule, snímač pro dotyk prsty Olomouc

Pokud přemýšlíte nad ivesticí za nový interaktivní projektor, tak kontaktujte firmu GOLD OFFICE s.r.o., která se specializuje a dodává zařízení, které promění jakýkoliv projektor v interaktivní tabuli ovládanou nejen prstem, ale i perem. Interaktivní tabule je druh dotykového displeje, který je oblíben například pro využití ve školních třídách, pracovních skupinách nebo ve firemních sálech. Interaktivní snímač: - toto zařízení promění projektor a projekční plochu v interaktivní plochu ovládanou prsty a perem. Software eTabule: - umožňuje vkládání obrázků, neomezenou duplikaci objektů, připojování internetových odkazů - nástrojová lišta nababízí tužku, geometrické tvary, gumu, vkládání textu, nastavení barev a další. V našem e-shopu si můžete prohlédnout projektory, které jsou vhodné k interaktivnímu snímači.


Pronájem LED velkoplošných obrazovek Olomouc

Pronájem LED velkoplošných obrazovek Olomouc

Společnost GOLD OFFICE s.r.o. se zaměřuje na reklamní činnost. Nabízí prodej, pronájem a instalaci velkoplošných LED obrazovek i interaktivních tabulí. GOLD OFFICE s.r.o. nabízí: - pronájem velkoplošných obrazovek, LED stěn s kompletním servisem - pronájem a obsluha mobilních velkoplošných LED obrazovek a mantinelů pro sportovní akce - kamerové přenosy na velkoplošné LED obrazovky a vysílání on-line - instalace a deinstalace pronajaté LED stěny - výroba reklamních spotů, profesionální digitální i analogové video střižny včetně profesionální obsluhy - kompletní technická realizace akcí na klíč - pronájem LED velkoplošných obrazovek. Společnost Gold Office s r.o. je oficiální autorizovaný prodejce a pronajimatel velkoplošných LED obrazovek.


Pronájem AV techniky

Pronájem AV techniky

Naše společnost Gold Office s.r.o. pronajímá: - systémy audiovizuální techniky zahrnující pronájem projektorů a prezentační techniky - pronájem plazmových obrazovek - pronájem projekčních pláten - pronájmem ozvučení včetně mikrofonů - pronájem video či DVD přehrávačů nebo digitální kamery. E-shop: - objednejte si pohodlně na našem e-shopu kompletní sortiment produktů z oblasti audiovizuální techniky.


Reklama na venkovních LED obrazovkách ProjectionWall

Reklama na venkovních LED obrazovkách ProjectionWall

GOLD OFFICE s.r.o. nabízí - reklama na venkovních LED obrazovkách ProjectionWall: - ohromný zásah v ucelené síti LED obrazovek umístěných po celé ČR - výborná viditelnost - vysoce kvalitní obraz i za denního světla - okamžitá aktualizace informací dle potřeby - vysoká zapamatovatelnost reklamních sdělení srovnatelná s vysíláním v TV


Oslavte s námi 1. narozeniny

Oslavte s námi 1. narozeniny

Oslavte s námi 1. narozeniny. Už jen do 30.6.2011 můžete na ProjectionWall v Hradci Králové vysílat za narozeninovou cenu 4.990 Kč / měsíc. Odvysíláme vám 2.400 spotů!


Nálepka „vysíláme s ProjectionWall“

Nálepka „vysíláme s ProjectionWall“

Za nalepení nálepky „vysíláme s ProjectionWall“ o rozměru 10,5 x 7,5 cm na vstup do vaší provozovny a umístění loga ProjectionWall na vaše www stránky, Vám poskytneme slevu 12.000 Kč na vysílání reklamní kampaně u nás na olomouckých LED obrazovkách. Podmínkou je vysílání placené kampaně v min. hodnotě 10.000 Kč bez DPH.Další produkty a služby
  • video přehrávače, video konvertory, video příslušenství, audio reproduktory, domácí kino, zesilovače zvuku, audio příslušenství
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • laserové tiskárny, inkoustové tiskárny, digitální scannery, rolové laminátory, kancelářské rýhovačky, kancelářské perforovačky, kroužkové vazače, kancelářské řezačky, kancelářské skartovačky
  • ostraha objektů, ochrana osob, pult centrální ochrany, zabezpečovací systémy, detektivní služby, zabezpečení domů
  • pronájem billboardů, realizace marketingových kampaní, budování značky, realizace marketingových průzkumů
  • světelné panely, neonové nápisy, reklamní vlajky, firemní praporky, výroba velkoplošných reklam


Související články
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin
Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin

Nejen produkty a služby dělají firmu úspěšnou, ale také prostředky prezentace jako loga, vizitky, etikety, letáky a podobně. A jedině kvalitními návrhy a zpracováním dosáhnete touženého výsledku a úspěchu. Pokud chcete vsadit na originalitu, jedinečnost a kvalitu, tak to a mnohem více vám poskytne Marek Macháček s kanceláří ve Zlíně.


Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete
Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.


Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.