CID International a.s.


Hálkova 2, Olomouc 772 00

CID International, a.s. vyvíjí vlastní informační systémy.

LORI
- informační systém pro řízení dopravy, spedice, sběrné a rozvozové služby
- elektronický import objednávek, plánování přeprav v dispečerské plachtě, propojení na GPS ve vozidle, vyhodnocování efektivity a ekonomiky jednotlivých přeprav, statistiky, ekonomické přehledy

LOGI
- informační systém pro řízení logistických skladů, výrobních skladů a obchodních skladů
- EDI komunikace s ukladateli, příjemky, výdejky, inventury, skladové optimalizace, statistiky, ekonomické přehledy

KONTI
- informační systém pro řízení kontejnerového překladiště
- optimalizace při naskladnění a vyskladnění kontejnerů, zefektivnění pohybu retraku, statistiky, ekonomické přehledy

MARKET - informační systém pro řízení marketingu a obchodu.

IČ: 25057421
DIČ: CZ25057421
Okres: Olomouc
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radomír Bača

Program, software pro řízení dopravy, SW pro dopravu a logistiku

Program, software pro řízení dopravy, SW pro dopravu a logistiku

Společnost CID International, a.s., specialista na informační technologie pro oblast dopravy, spedice a skladování, všem firmám nabízí jedničku na trhu v informačních systémech pro řízení dopravy a logistiky – program LORI. Software LORI, který v sobě zahrnuje nejnovější prvky na poli informačních technologií, na míru Vašim potřebám zlepší a zefektivní organizaci práce ve Vaší firmě a tím umožní významný posun v podnikání. S programem LORI od společnosti CID International, a.s. získáte silný nástroj pro řízení procesů v oblasti silniční dopravy a spedice, a to především díky těmto vlastnostem - číselník dopravních prostředků, zaměstnanců a firem - evidence objednávek - mapové podklady pro nákladní dopravu - kompletní záznamy o provozu vozidla - vystavování faktur a dobropisů - kalkulace příjmů a nákladů - evidence pneumatik a náhradních dílů - propojení s GPS, účetním a ekonomickým systémem, na systémy zákazníků a dopravců - zajištění bezpečnosti pomocí přístupových hesel - pružná modulární architektura - jazykové mutace - možnost práce z chytrých telefonů a tabletů a další Spolehněte se pří řízení všech procesů ve Vaší firmě na profesionály ve společnosti CID International, a.s. a dejte Vaší logistice systém.


Informační systém, program pro řízení skladů, software, SW pro sklady

Informační systém, program pro řízení skladů, software, SW pro sklady

Společnost CID International, a.s. Vám jako přední český producent informačních technologií pro oblast dopravy, spedice a skladování exkluzivně nabízí jedno z nejsofistikovanějších řešení k řízení skladů – software LOGI. Informační systém LOGI je speciálně vyvinut pro skladování a manipulaci se zbožím v logistických skladech, široké možnosti využití ho však předurčují i k použití ve všech výrobních a obchodních skladech. Všichni, kteří provozují sklad zboží pro větší počet klientů či provádí množství skladových operací, jistě ocení přednosti informačního systému LOGI: - jednoduché nastavení parametrů skladových prostor - vedení skladových karet - evidence o vykládkách a příjimkách - evidence příkazů k vyskladnění a výdejek - automatické kalkulace příjmů - kompletace zboží - evidence škod - technologie čárových kódů - propojení na vnitrofiremní i zákaznické systémy - přístupová hesla pro zajištění bezpečnosti - jazykové mutace a další Vsaďte na kvalitu a vysokou variabilitu informačního systému LOGI od společnosti CID International, a.s. a přidejte se k řadě spokojených zákazníků, kterým software LOGI pro logistické sklady pomohl růst k větším úspěchům.Další produkty a služby
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače


Související články
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.


Odborník v přístupových a docházkových systémech
Odborník v přístupových a docházkových systémech

Firma se postupem času rozšiřovala a přibírala si další moderní systémy. Zdokonalují vývoj a vývin klasických technologií, ale mezi jejich další činnosti patří stravovací systémy a systémy pro sběr a evidenci výrobních dat.