EDUKA CONSULT s.r.o.


Brníčko 1050, Uničov 783 91

Firma EDUKA CONSULT s.r.o. provádí účetní práce, ve kterých se zaměřuje na daňové a účetní poradenství.

Daňové a účetní poradenství:
- zpracování mezd a mzdové agendy
- zpracování všech druhů daňových přiznání
- vedení účetnictví
- vedení jednoduchého a podvojného účetnictví
- převod jednoduchého účetnictví na podvojné
- vypracování vnitropodnikových směrnic.

Školení, semináře, kurzy:
- účetnictví
- daně
- jazyky - kurz angličtiny pro začátečníky, pro pokročilé, intenzivní
- vlastní školící středisko, které má akreditaci MŠMT.

Prodej a zaškolení v softwaru:
- daňová evidence a účetnictví
- program Vabank a WinVabank
- program ÚČTO
- jednoduché, podvojné účetnictví.

Pronájem:
- školící prostory
- klimatizované prostory
- prostory pro semináře, školení, společenské akce i firemní večírky, svatby ...
- včetně zajištění občerstvení a cateringových služeb

IČ: 25356518
DIČ: CZ25356518
Okres: Olomouc
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Věra Poštulková

Kurzy výpočetní techniky, základy PC, účetnictví Šternberk, Uničov

Kurzy výpočetní techniky, základy PC, účetnictví Šternberk, Uničov

Firma EDUKA CONSULT s.r.o. provádí ve svém školícím středisku kurzy výpočetní techniky a účetnictví. Také můžete v těchto prostorech uspořádat vaše semináře, školení nebo společenské akce. Provádíme tyto kurzy a školení: - obsluha PC - základy PC a internetu - výpočetní technika - Excel, Word, Windows - internet a email - digifoto - základy účetnictví - jazykové kurzy (angličtina, němčina, ruština, francouština). Školení pro uživatele PC se zahajují při minimálně čtyřech účastnících kurzu.


Daňové a účetní poradenství, prodej účetního software Olomouc

Daňové a účetní poradenství, prodej účetního software Olomouc

Firma EDUKA CONSULT s.r.o. se zaměřuje na daňové a účetní poradenství včetně prodeje účetního software a to nejen na Olomoucku, ale také po celé České republice a v zahraničí. Účetní práce a poradenství - daňové, účetní a ekonomické poradenství - služby daňového poradce - vedení finančního účetnictví a daňové evidence - prodej účetního software - prodej a zaškolení programů ÚČTO a VABANK - samozřejmostí je pro nás zaškolení uživatele do těchto programů - program Vabank je určen pro finanční účetnictví, pro malé a střední firmy - program ÚČTO je určen pro živnostníky, obchodníky, zemědělce, hotely, účetní poradce a další. Naši zkušení odbornící se o vás vždy skvěle postarají.


Výukové kurzy, semináře, školení, catering Uničov, Litovel

Výukové kurzy, semináře, školení, catering Uničov, Litovel

EDUKA CONSULT s.r.o. organizujeme výukové kurzy, semináře a školení ve svém školicím středisku. V klimatizovaných prostorách můžete pořádat vaše semináře, školení, společenské akce, večírky, svatby, promoce, rauty. Občerstvení nabízí catering i coffee breaky. Nevíte, kde pořádat firemní večírek? EDUKA CONSULT s.r.o. vám s tím pomůže. Školení a semináře: - účetnictví - jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé - školení a předvádění programů Vabank a WinVabank - školení ke změnám zákonů v oblasti účetnictví a daní - práce na PC pro začátečníky, pokročilé a také pro seniory. Školicí středisko: - klimatizované prostory - k dispozici občerstvení, coffee breaky, catering - kapacita 80 míst - 3 stylové salonky i počítačová učebna.


Ekonomická daňová, účetní kancelář, účetnictví Uničov, Olomouc

Ekonomická daňová, účetní kancelář, účetnictví Uničov, Olomouc

Ekonomická daňová, účetní kancelář EDUKA CONSULT s.r.o. provádí v sídle společnosti, ale i přímo u klientů ekonomické poradenství. Dále poskytuje služby vedení účetnictví, zpracování mezd a plnohodnotné služby daňového poradce. Stále hledáte tu pravou účetní? V EDUKA CONSULT se vám o vaše účetnictví postarají zkušení odborníci. Naše služby: - ekonomické poradenství - účetní poradenství a účetní práce - vedení účetnictví - vedení finančního účetnictví a daňové evidence - zpracování mezd a mzdové agendy - daňové poradenství - zpracování všech druhů daňových přiznání - převod jednoduchého účetnictví na podvojné - převod z daňové evidence na účetnictví - vedení jednoduchého a podvojného účetnictví - vypracování vnitropodnikových směrnic.


Školící středisko, školení a semináře Uničov, Šternberk

Školící středisko, školení a semináře Uničov, Šternberk

Školící středisko EDUKA: - ve školícím středisku probíhají školení a semináře v těchto odbornostech: - školení ke změnám zákonů v oblasti účetnictví a daní - účetnictví - práce na PC pro začátečníky, pokročilé a také pro seniory - jazykové kurzy - školení a předvádění programů Vabank a WinVabank


Daňové, účetní, ekonomické poradenství Uničov, Olomouc

Daňové, účetní, ekonomické poradenství Uničov, Olomouc

EDUKA CONSULT s.r.o. nabízí daňové, účetní a ekonomické poradenství: - daňové poradenství - ekonomické poradenství - účetní poradenství a účetní práce - vedení účetnictví - zpracování všech druhů daňových přiznání - zpracování mezd a mzdové agendy - převod jednoduchého účetnictví na podvojné - vedení jednoduchého a podvojného účetnictví - vypracování vnitropodnikových směrnic.


Pronájem školící prostory, prostory pro semináře Uničov

Pronájem školící prostory, prostory pro semináře Uničov

EDUKA CONSULT s.r.o. nabízí pronájem - školících prostor: - školící prostory, klimatizované prostory - prostory pro semináře, školení, společenské akce, firemní večírky, svatby ... - včetně zajištění občerstvení a cateringových služeb. Služby: - catering, restaurace - denní menu, kavárna EDUKA.Další produkty a služby
  • prostory k pronájmu, nájem nemovitostí, pronájem skladových prostorů, nájem kancelářských prostor
  • jazykové kurzy pro firmy, speciální kurzy pro firmy, večerní kurzy pro firmy, přednášky pro zaměstnance, vzdělávání dospělých
  • profesionální notebooky, dotykové notebooky, herní notebooky, ultrabooky, PC sestavy, tablety, servery
  • zpracování kompletního účetnictví, zpracování daní, realizace auditů, daně a výkazy, manažerské účetnictví, účetní doklady, daňové poradenství
  • nabídka finančních produktů, leasingové společnosti, finanční společnosti, faktoringové instituce, daně a účetnictví


Související články
Komplexní ekonomické a účetní služby
Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha
Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.