DIOL družstvo Olomouc


Krapkova 3, Olomouc 779 00

Naše bezpečnostní agentura již dlouhodobě poskytuje služby v oblasti ostrahy pro bezpečný chod firem a ostatních společností. Naším cílem je poskytnout co nejkvalitnější služby v Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Fyzická ostraha objektů:
- evidence návštěv
- kontrola zavazadel
- kontrola vynášených předmětů
- obsluha kamerových systémů
- obsluha telefonní ústředny
- kontrola oken, zámků, mříží
- kontrola elektrických spotřebičů
- kontrola oplocení, uzamčených prostor
- hlídání objektů
- elektronický obchůzkový systém
- recepční služby
- poskytnutí informací návštěvám
- kontrola zaměstnanců při odchodu, příchodu.

Elektronická ostraha objektů:
- požární signalizace
- zabezpečovací signalizace
- systém průmyslové televize.

Úklidové služby:
- kanceláře
- správní budovy
- sociální zařízení
- šatny
- menší provozy.

IČ: 00031551
DIČ: CZ00031551
Okres: Olomouc
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jozef Balog

Bezpečnostní agentura, služby, hlídání objektů Olomouc, Šumperk

Bezpečnostní agentura, služby, hlídání objektů Olomouc, Šumperk

Pokud hledáte spolehlivou bezpečnostní agenturu v okolí Olomouce, tak se obraťte na firmu DIOL. Na co se zaměřujeme: - fyzická ostraha objektů - hlídací služby přímo v objektu - zabezpečení ostrahy objektů - bezpečnostní služby - elektronický obchůzkový systém - zabezpečení majetku - zabezpečovací signalizace a systémy. Jsme bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí a proto věříme, že budete s našimi službami spokojeni.


Ostraha, hlídání objektu, úklidové služby nejen Přerov, Hranice, Nový Jičín, Příbor

Ostraha, hlídání objektu, úklidové služby nejen Přerov, Hranice, Nový Jičín, Příbor

Zájmem naší společnosti Diol je především bezpečnost a nerušený chod Vaší firmy. Bezpečnostní agentura poskytuje tyto služby: - fyzická ostraha objektu - elektronická ostraha objektu - hlídání objektu - elektronický obchůzkový systém - úklidové služby (kanceláře, správní budovy, sociální zařízení). Zaručujeme bezkonkureční ceny pro vaši organizaci, kvalitní služby a úsporu nákladů. Také nabízíme bezplatné poradenství a zpracování bezpečnostní analýzy.


Bezpečnostní agentura, elektronická ostraha hlídání objektů Olomouc, Kojetín, Šumperk, Šternberk

Bezpečnostní agentura, elektronická ostraha hlídání objektů Olomouc, Kojetín, Šumperk, Šternberk

DIOL družstvo Olomouc je bezpečnostní agentura, která se zaměřuje na ostrahu a hlídání objektů. Naše bezpečností služby mají již dlouholetou tradici. Specializujeme se na: - fyzická ostraha objektů - elektronická ostraha objektů - elektronický obchůzkový systém - zabezpečení majetku - zabezpečovací signalizace, systémy a další.


Recepční služby ostrahy, obsluha, hlídání vrátnic,  zabezpečení objektu nejen Olomouc, Šumperk, Prostějov

Recepční služby ostrahy, obsluha, hlídání vrátnic, zabezpečení objektu nejen Olomouc, Šumperk, Prostějov

Společnost Diol Vám zprostředkuje nejen recepční služby ostrahy, ale také Vám zajistí hlídání vrátnic. Naše firma je zde pro Vás již od roku 1956 a díky tomu získala spoustu zkušeností a i nadále se snažíme svou činnost rozšiřovat. Recepční služby: - obsluha telefonní ústředny a technických prostředků - kontrola či obsluha průmyslové televize - obsluha váhy při vjezdu i výjezdu vozidel - evidence příchozích návštěv a poskytnutí informací - kontrola příchodu a odchodu zaměstnanců - hlídání vrátnic - obsluha vrátnic. Zajistíme zabezpečení objektu dle přání zákazníka.


Fyzická ostraha majetku, objektů, recepční služby Olomouc

Fyzická ostraha majetku, objektů, recepční služby Olomouc

Bezpečnostní služba s dlouholetou tradicí nabízí: - fyzická ostraha majetku - recepční služby - elektronická ostraha objektů - recepční služby - úklidové služby pro kanceláře a správní budovy - doplňování hygienických prostředků - úklid sociálních zařízení, šaten, menších provozů. Nabízíme Vám kvalitní služby za bezkonkurenční ceny.Další produkty a služby
  • ostraha osob a majetku, ochrana VIP, fyzická ostraha objektů, osobní ochrana, strážní služba
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah


Související články
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.