Knihovna UP - Britské centrum Supported by the British Council


Křížkovského 8, Olomouc 771 00

Knihovna a multimediální studovna Britského centra jsou otevřené pro nejširší veřejnost.
Nabídka knih:
-učebnice pro všechny stupně pokročilosti
-beletrie-v knižním vydání i na audiokazetách.

Pracovní doba:
Út, St - 9-12 13-17
Čt 13-17
Pá 9-15.

IČ: 61989592
DIČ: CZ61989592
Okres: Olomouc
Právní forma: státní společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Martin Štěrba

KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ

KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ

KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ V druhé polovině září otevíráme jazykové kurzy s akreditací MŠMT, k jejichž úhradě lze využít šablony DVPP, jak jsou definovány v projektu EU peníze školám. Všechny naše kurzy vedou lektorky s maximální možnou kvalifikací a perfektní znalosti požadavků jazykových zkoušek Cambridge English. NABÍZENÉ ÚROVNĚ úterý 15.15 – 16.45: mírně pokročilí úterý 17.00 – 18.30: středně pokročilí středa 14.45 – 16.15: mírně pokročilí středa 16.30 – 18.00: velmi pokročilí čtvrtek 16.30 – 18.00: středně pokročilí ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZECH Celkový počet vyučovacích hodin: 70 (90 minut týdně) Max. počet ve skupině: 10 Zahájení kurzu: září 2013 Ukončení kurzu: červen 2014 Cena kurzu: 7500.- Kč Místo konání: jazyková učebna BC (Knihovna UP, Biskupské náměstí 1) Cena kurzu zahrnuje učebnici, úvodní rozřazovací test, zkoušku nanečisto, individuální poradenství a 50% slevu na členský poplatek v multimediální knihovně BC. Zaměstnanci UP a absolventi Cambridgeských zkoušek prostřednictvím BC mají slevu na kurzovném ve výši 5%. Další informace o kurzech najdete na www.bc.upol.cz v sekci Jazykové kurzy.Další produkty a služby
  • knihovnické služby, půjčovna audionosičů, půjčovna časopisů, prezenční výpůjčky knih, absenční výpůjčky knih, registrace nových čtenářů, přednášky pro čtenáře


Související články
Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu
Nenechávejte výměnu pneu na poslední chvíli, využijte služeb profesionálního pneuservisu

S nadcházejícím zimním období čeká každého majitele vozu rutinní záležitost – přezutí pneumatik na zimní. Pneuservisy doporučují svým klientům nenechávat výměnu na poslední chvíli, protože s nadcházejícím zimním obdobím je počet klientů obrovský. Pneu a auto servis Znojmo, fungující již od roku 2003, zajišťuje svým klientům nadstandardní „all inclusive“ servis. Ať už navštívíte pneuservis včas či se zpožděním, očekávejte profesionální přístup s mnohými výhodami.


Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu
Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu

Stavební materiál je žádaný sortiment na všechny stavby, rekonstrukce či jiné úpravy. Nejen zdící a jiné materiály, ale také okna, obklady, dlažby či různé prostředky potřebné ke stavebním pracím uvítáte u jednoho obchodníka. A přesně takové služby poskytuje firma STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. v Praze 9.


Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava
Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava

Výtah patří ke komfortnímu vybavení nejen panelových a bytových domů, ale také domů rodinných či firemních a jiných budov. Jeho realizace vyžaduje profesionální a vysoce odborný přístup, který spočívá v letitých zkušenostech a dovednostech, které poskytuje společnost TREBILIFT, s.r.o. se sídlem V Třebíči.