Jazyková agentura RESYL Jarmila Schmidtová


Bohdíkovská 6, Šumperk 787 01

- Brain-friendly School:

- týdenní intenzivní kurzy angličtiny a němčiny
- doplňkové speciální intenzivní kurzy
- rozšiřování znalostí v partnerských školách v Evropě, USA a Kanadě
- jazykové vzdělání pro firmy
- studium v zahraničí
- překlady, tlumočení.

IČ: 12099082
DIČ: CZ5456113608
Okres: Šumperk
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Kaplan

Pobytové intenzivní jazykové kurzy angličtiny a němčiny

Pobytové intenzivní jazykové kurzy angličtiny a němčiny

Jazyková agentura RESYL - Brain-friendly School působí celoročně pro celou Českou a Slovenskou republiku od roku 1991. Od samého začátku se zabýváme výukou cizích jazyků. Hlavním krédem naší jazykové agentury je vysoká kvalita kurzů se spokojenými zákazníky. Pracovní tým tvoří zkušení a kvalifikovaní lektoři. Reference našich klientů + víc informací o kurzech najdete na www.resyl.cz, www.resyl.sk. Intenzivní výuku v České republice nabízíme v hotelu Happy Star***, Znojmo-Hnanice, NP Podyjí a ve výukovém středisku na Slovensku v hotelu REPISKÁ***, Demänovská dolina, Jasná, Nízké Tatry. V obou střediscích máme špičkově zařízenou učebnu s celým komfortním zázemím, kde je vše přizpůsobeno jak českým klientům, tak slovenským klientům. Hlavní náplní naší činnosti jsou: -TÝDENNÍ INTENZIVNÍ KURZY ANGLIČTINY A NĚMČINY ve 4 úrovních pokročilosti, cykly jsou návazné, metoda AVGS. Stejné kurzy nabízíme i ve víkendové formě. Výuka probíhá celoročně pro jednotlivce i firmy. Rozšířit znalosti si můžete v doplňkových speciálních intenzivních kurzech. Tyto kurzy vyučují zahraniční lektoři nebo lektoři na úrovni rodilých mluvčích s odpovídajícím vzděláním: -RUŠTINA VŠEOBECNÁ 7denní(jen pro ucelené skupiny) -FACE TO FACE - individuální konverzační program (AJ, NJ, ŠP, IT, FR) -ENGLISH FOR MANAGERS, OBCHODNÍ RUŠTINA, NĚMČINA 5denní (jen pro ucelené skupiny) -KONVERZAČNÍ KURZ AJ, NJ, RJ 3denní (jen pro ucelené skupiny) Nabízíme také rozšiřování znalostí v partnerských školách v Evropě, USA a Kanadě - AJ, NJ, ŠP, IT, FR. Pro firmy máme tři typy jazykového vzdělávání: -OUTDOOR - výuka v našich pobytových intenzivních kurzech -INDOOR - lektoři vyučují přímo ve firmě -KOMBINOVANÝ - spojení outdooor a indoor + studium v zahraničí Doplňková činnost naší jazykové agentury: -překlady-tlumočení-Au-pair programy s výukou jazyků NEZKOUŠÍ SE, NEBIFLUJE, A PŘECE TO JDE... Adresné reference našich absolventů najdete na www.resyl.cz, www.resyl.sk.Další produkty a služby
  • odborné překlady textů, zkušení překladatelé, konsekutivní i simultánní tlumočení, jazyková odbornost
  • výuka cizích jazyků, rodilí mluvčí, centrum vzdělávání, zahraniční lektoři, pomaturitní studium


Související články
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.


Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.