SPURT ZLÍN s.r.o.


U Gemini 360, Zlín 760 01

Prodej - montáž - servis :
- homologované antiradary, handsfree, navigace, autohifi, alarmy, vyhledávací zařízení pro automobily, tažné zařízení, pakovací kamery a asistenty, záznamové kamery silničního provozu
- satelitní, elektronické, mechanickéí zabezpečení vozidel
- radarové detektory s Atestem Ministerstva dopravy
- prodej a eshop olejů Millers Oils
- čištění interieru vozidel, renovace laku

IČ: 26279754
DIČ: CZ26279754
Okres: Zlín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Kneifel

Motorové oleje, kapaliny, maziva, aditiva Millers oils pro maximální výkon-eshop

Motorové oleje, kapaliny, maziva, aditiva Millers oils pro maximální výkon-eshop

Pro maximální výkon a ochranu Vašeho vozu pořiďte v eshopu firmy SPURT Zlín pokrokové motorové a převodové oleje, maziva, palivová aditiva, příměsi a kapaliny Millers oils.


Radarový detektor Valentine One - Voice, aktualizace měření

Radarový detektor Valentine One - Voice, aktualizace měření

SPURT ZLÍN s.r.o. prodej a montáž: - radarový detektor Valentine One - Voice (GPS) - pasivní antiradar Valentine One Voice GPS je zcela nový profesionální detektor - k tomu nabízíme zdarma aktualizace úsekového měření pro ČR 2012.


Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Získejte náskok nad konkurencí a rozšiřte svoji nabídku o homologované antiradary, které jako jediné v ČR schválilo Ministerstvo dopravy. Staňte se našimi obchodními partnery a využijte výhody, patřit mezi první firmy v ČR, které montují schválené antiradary a Atestem Ministerstva dopravy. Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy + ke každé pevné sadě dárek (Radarovice). Konec pokutám za rychlou jízdu. Nabízíme: -legální pasivní radarové detektory, antiradary - varují řidiče před radarovou kontrolou s dostatečným předstihem a vysokou spolehlivostí. Naše společnost je první a jediná firma, která může doložit a garantovat schválení antiradarů v ČR Atestem 8SD 3324, který schvaluje detektory Valentine One - Voice jako dodatečné příslušenství vozidel. Doporučujeme: -pasivní radarové detektory Valentine One - Voice s ATESTEM 8 SD MInisterstva dopravy ČR. -Valentine One - Voice je prvním pevným detektorem svého druhu, který vyhověl náročným testům pověřené zkušebně Ministerstva dopravy ČR TÜV SÜD Czech s.r.o. -vaši zákazníci se nemusí obávat policejní kontroly, dokumenty k zařízení stačí jen předložit -velkou výhodou těchto antiradarů je jejich naprostá diskrétnost a hlavní předností je, že nedochází k narušení interiéru vozidel montáží dalších ovládacích displejů (panelů) -ovládání je velmi pohodlné pomocí jednoduchého multifunkčního tlačítka -detektor se skládá z mikrovlnné antény, řídící jednotky, ovládacího tlačítka a signalizačního reproduktoru -mikrovlnné antény mají vynikající citlivost na měření radary používané v ČR i zahraničí. Naše společnost SPURT ZLÍN s.r.o. je připravena zaškolit vaše pracovníky a stát se vašim dodavatelem detekrorů Valentine One - Voice.


Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy

Rozšiřte svou nabídku a získejte více zákazníků! Staňte se našimi obchodními partnery a využijte výhody, patřit mezi první firmy v ČR, které montují schválené antiradary a Atestem Ministerstva dopravy. Radarové detektory s Atestem 8SD3324 Ministerstva dopravy + ke každé pevné sadě dárek (Radarovice). Konec pokutám za rychlou jízdu. Nabízíme: -legální pasivní radarové detektory, antiradary - varují řidiče před radarovou kontrolou s dostatečným předstihem a vysokou spolehlivostí. Naše společnost je první a jediná firma, která může doložit a garantovat schválení antiradarů v ČR Atentem 8SD 3324, který schvaluje detektory Valentine One - Voice jako dodatečné příslušenství vozidel. Doporučujeme: -profesionální detektory Valentine One - Voice s ATESTEM 8 SD. -Valentine One - Voice je prvním detektorem svého druhu, který vyhověl náročným testům pověřené zkušebně Ministerstva dopravy ČR TÜV SÜD Czech s.r.o. -vaši zákazníci se nemusí obávat policejní kontroly, dokumenty k zařízení stačí jen předložit -velkou výhodou těchto antiradarů je, že z estetického hlediska neruší interiér vozidla -ovládání je velmi pohodlné pomocí jednoduchého multifunkčního tlačítka -detektor se skládá z mikrovlnné antény, řídící jednotky, ovládacího tlačítka a signalizačního reproduktoru -mikrovlnné antény mají vynikající citlivost na měření radary používané v ČR i zahraničí. Naše společnost SPURT ZLÍN s.r.o. je připravena zaškolit vaše pracovníky a stát se vašim dodavatelem detekrorů Valentine One - Voice.


Antiradary Zlín

Antiradary Zlín

Rozšiřte svou nabídku a získejte více zákazníků! Staňte se našimi obchodními partnery a využijte výhody, patřit mezi první firmy v ČR, které montují schválené antiradary a Atestem Ministerstva dopravy. Konec pokutám za rychlou jízdu. Nabízíme: -legální pasivní radarové detektory, antiradary - varují řidiče před radarovou kontrolou s dostatečným předstihem a vysokou spolehlivostí. Naše společnost je první a jediná firma, která může doložit a garantovat schválení antiradarů v ČR Atentem 8SD 3324, který schvaluje detektory Valentine One - Voice jako dodatečné příslušenství vozidel. Doporučujeme: -profesionální detektory Valentine One - Voice s ATESTEM 8 SD. -Valentine One - Voice je prvním detektorem svého druhu, který vyhověl náročným testům pověřené zkušebně Ministerstva dopravy ČR TÜV SÜD Czech s.r.o. -vaši zákazníci se nemusí obávat policejní kontroly, dokumenty k zařízení stačí jen předložit -velkou výhodou těchto antiradarů je, že z estetického hlediska neruší interiér vozidla -ovládání je velmi pohodlné pomocí jednoduchého multifunkčního tlačítka -detektor se skládá z mikrovlnné antény, řídící jednotky, ovládacího tlačítka a signalizačního reproduktoru -mikrovlnné antény mají vynikající citlivost na měření radary používané v ČR i zahraničí. Naše společnost SPURT ZLÍN s.r.o. je připravena zaškolit vaše pracovníky a stát se vašim dodavatelem detekrorů Valentine One - Voice.Další produkty a služby
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety
  • prodej a montáž alarmů, alarmové systémy, kamerové systémy, zabezpečení domů, požární signalizace, komunikační systémy


Související články
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy
Přístupové systémy ACS versus klasické mechanické klíčové systémy

Přejít na přístupový systém ACS nebo zachovat klasické klíče pro vstup do paneláku či bytového domu? To je otázka, kterou si v dnešní době pokládá řada bytových družstev a společenství vlastníků.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek
Kompletní zabezpečovací systémy ochrání vaše blízké i majetek

Chcete mít klidný spánek a udělat to nejlepší pro ochranu osob, majetku i celých objektů? Společnost 4M zabezpečovací systémy je profesionálem v oblasti dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů. Mimo to se zabývá protipožární ochranou, počítačovými sítěmi a realizací jakýchkoliv slaboproudých rozvodů.