Madal Bal a.s.


Průmyslová zóna Příluky 244, Zlín-Příluky 760 01

Firma Madal Bal nabízí velký sortiment pro kutily, stavaře, řemeslníky nebo technky. Dodáme ruční a elektrické nářadí, elektrocentrály, motorová čerpadla, zahradní nářadí a jiné potřeby pro stavbu, dům, dílnu a zahradu. V našich prodejnách nabízíme také domácí potřeby a dárkové zboží všeho druhu.

Výroba, přímý dovoz, velkoobchod, maloobchod, prodej:
-ruční nářadí EXTOL
-profesionální nářadí Fortum - nástroje pro vysokou zátěž
-generátory ( elektrocentrály ) a čerpadla HERON
-šroubováky KITO
-vodovodní baterie Imperia Opera Balletto Vittoria Viking
-koupelnové doplňky Freshhh
-domácí potřeby
-dárkové zboží.

Značky:
-FORTUM, HERON, EXTOL CRAFT, EXTOL PREMIUM, EXTOL INDUSTRIAL, KITO, IMPERIA, OPERA, SONATA, BALLETTO, VITTORIA, VIKING, FRESHHH.

Prodejny:
Brno, Kounicova 19
tel: 541 246 969
Po-Pá 9-18

České Budějovice, U Černé věže 304/9
tel: 387 982 393
Po-Pá 8:30-18, So 9-12

Praha 1, Palackého 8
tel: 224 947 733
Po-Pá 9-18

Praha 3, Vinohradská 138
tel: 272 735 486
po, út, čt, pá 9, 00–18, 30 h
st 9, 00–18, 00 h
so 9, 00–12, 00 h

Praha 7, Dukelských hrdinů 8
tel: 220 878 615
Po-Pá 9-18

Praha 8 - Karlín
Sokolovská 17/Pobřežní 12
tel: 222 311 843
Po-Pá 9-18
So 10-13

Zlín, Obchodní dům Prior - 4.patro
tel: 577 433 866
Po-Pá 8:30-18
So 9-13

Zlín, Bartošova 40
tel: 577 599 785
Po-Pá 9-18
So 9-12

Ostrava, Nádražní 29
tel: 596 110 600
Po-Pá 9-18

IČ: 49433717
DIČ: CZ49433717
Okres: Zlín
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Michal Hausenblas

Profesionální ruční nářadí FORTUM

Profesionální ruční nářadí FORTUM

Profesionální ruční nářadí FORTUM FORTUM – to je renomovaný výrobce nářadí špičkové kvality s dlouholetou zkušeností. Základem nářadí Fortum jsou prvotřídní materiály, zpracované nejmodernějšími technologiemi. Veškeré komponenty podstupují několikanásobné zátěžové testy a výsledkem je nářadí spolehlivé v jakýchkoli podmínkách. A protože se na vývoji podílejí lidé, kteří jsou s nářadím zvyklí pracovat, mnohé z těchto nástrojů přinášejí překvapivá patentovaná vylepšení, která jako profesionál oceníte v praxi. Sady nářadí Fortum přináší dvě typové řady, přizpůsobené charakteru vaší práce. Liší se navzájem konstrukcí jednotlivých komponentů, složením a provedením kufrů. V nabídce Fortum naleznete také široký sortiment ráčen, řáčnových klíčů, ořechů, trháků a rázových klíčů, nastavitelných klíčů, kleští a pákových kleští. Pro podrobnější nabídku produktů můžete navštívit internetové stránky www.fortum.cz. Naleznete zde také seznam obchodů, kde lze nářadí Fortum zakoupit.


Elektrocentrály, motorové, kalové tlakové proudové čerpadla HERON

Elektrocentrály, motorové, kalové tlakové proudové čerpadla HERON

Nabízíme širokou paletu benzínových a plynových elektrocentrál HERON výkonem od 1100W do 6500W, jednofázové i třífázové, všechny modely jsou vybaveny jednotkou AVR, která vyrovnává výstupní napětí a mají automatický systém kontroly stavu oleje. V sortimentu jsou elektrocentrály určené pro svařování i digitální invertorové centrály, které se vyznačují tichým chodem a možností připojit počítače a citlivější elektroniku. Plynové elektrocentrály HERON lze pohánět LPG i NG. Nabízíme je v jednofázovém i třífázovém provedení a modely vhodné pro svařování. Čerpadla HERON jsou poháněna benzínovým motorem a vyrábíme tři základní typy podle typu použití: proudová, kalová a tlaková s různými výkony motoru. Pro podrobnější nabídku produktů a jejich technické parametry můžete navštívit internetové stránky www.heron-motor.cz. Naleznete zde také seznam prodejců, kde lze produkty HERON zakoupit.Další produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • pružné hadice, hadicové koncovky, kulové kohouty, zpětné klapky, redukční ventily, termostatické směšovače
  • firemní předměty, kanceláře, klíčenky, propisky, bloky, dárková balení, USB flash disky, hrnky a sklenice
  • profi nástroje, pásové brusky, aku vrtačky, elektrické nástroje, zahradnické nářadí, štípací kleště, zkoušečky napětí
  • spotřební zboží, vybavení domácnosti, plastové koše, plastové příbory, plastové tácky, plastové dózy


Související články
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.


Měřící a regulační technika Hradec Králové
Měřící a regulační technika Hradec Králové

Sháníte v oblasti Hradce Králové solidního dodavatele pro obory instalatérství, topenářství a plynárenství? Pokrytí veškerého zboží z těchto oblastí zajistí společnost MATEP s.r.o. Firma sídlí v Hradci Králové a zabývá se velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů pro vodu, topení a plyn.


Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.


Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)
Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Firma ELMOT – Vašuta Milan, je specialistou v oblasti oprav elektrického nářadí, elektromotorů a čerpadel a provádí také revize těchto zařízení. Firma vznikla již v roce 2001 a za dobu své působnosti získala cenné zkušenosti. Čekat můžete vstřícné jednání, expres dodání a vysokou spolehlivost.