SPONTE SUA, s.r.o.


Kúty 3802 (budova Pozemního stavitelství Zlín), Zlín 760 01

REKONDIČNÍ a REHABILITAČNÍ STŘEDISKO:
-léčebná a rekondiční rehabilitace
-ordinace rehabilitačního lékaře
- masáže
- kinezio tape
- fyzioterapie
- fyzikální léčba.

IČ: 60718676
DIČ: CZ60718676
Okres: Zlín
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Michaela Daňková

Rehabilitační centrum, léčba, fyzioterapeut Zlín

Rehabilitační centrum, léčba, fyzioterapeut Zlín

Nabízíme široké veřejnosti komplexní rehabilitační služby s ambulantní dostupností, se zázemím plného portfolia nadstandartních lékařských služeb, které jinde v kraji nenajdete: - komplexní rehabilitace pro dospělé - komplexní rehabilitace dětí - týmovou mezioborovou spolupráci rehabilitačních: -lékařů -fyzioterapeuta -neurologa -algeziologa -ortopeda -traumatologa - doporučení a zajištění kvalitní odborné péče na vyhlášených pracovištích traumatologie, ortopedie nebo plastické chirurgie - komplexní neurologické ambulantní péče s vyšetřením EMG a evokovaných potenciálů - 2 ordinace rehabilitačního lékaře - 12 plně erudovaných fyzioterapeutů - metody fyzikální léčby a léčebných procedur - komplexní léčbu bolesti během rehabilitace a rekonvalescence po úrazech, postupy intervenční rehabilitace.


Rehabilitační centrum, rehabilitační léčba Zlín

Rehabilitační centrum, rehabilitační léčba Zlín

Nabízíme široké veřejnosti komplexní rehabilitační služby s ambulantní dostupností, se zázemím plného portfolia nadstandartních lékařských služeb, které jinde v kraji nenajdete: - komplexní rehabilitační péči pro dospělé - komplexní rehabilitační léčbu dětských pacientů - týmovou mezioborovou spolupráci rehabilitačních lékařů, fyzioterapeuta, neurologa, algeziologa, ortopeda a traumatologa - doporučení a zajištění kvalitní odborné péče na vyhlášených pracovištích traumatologie, ortopedie nebo plastické chirurgie - zajištění komplexní neurologické ambulantní péče s vyšetřením EMG a evokovaných potenciálů - 2 ordinace rehabilitačního lékaře - 12. plně erudovaných fyzioterapeutů - širokou škálu metod fyzikální léčby a léčebných procedur - komplexní léčbu bolesti během rehabilitace a rekonvalescence po úrazech, postupy intervenční rehabilitace.


Rehabilitační centrum, rehabilitační léčba, služby Zlín

Rehabilitační centrum, rehabilitační léčba, služby Zlín

Nabízíme široké veřejnosti komplexní rehabilitační služby s ambulantní dostupností, se zázemím plného portfolia nadstandartních lékařských služeb, které jinde v kraji nenajdete: - komplexní rehabilitační péči pro dospělé - komplexní rehabilitační léčbu dětských pacientů - týmovou mezioborovou spolupráci rehabilitačních lékařů, fyzioterapeuta, neurologa, algeziologa, ortopeda a traumatologa - doporučení a zajištění kvalitní odborné péče na vyhlášených pracovištích traumatologie, ortopedie nebo plastické chirurgie - zajištění komplexní neurologické ambulantní péče s vyšetřením EMG a evokovaných potenciálů - 2 ordinace rehabilitačního lékaře - 12. plně erudovaných fyzioterapeutů - širokou škálu metod fyzikální léčby a léčebných procedur - komplexní léčbu bolesti během rehabilitace a rekonvalescence po úrazech, postupy intervenční rehabilitace.Další produkty a služby
  • wellnes centrum, zdravotnická zařízení, masážní studia, rehabilitační centra, služby maséra


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace
Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.