Jeřáby UB, a.s.


Pekařská 1642, Kunovice 686 04

Společnost Jeřáby UB, a.s. je firma specializující se na engineering a dodávky speciálních mostových jeřábů.

Držitel ISO ČSN 9001:2009

Projektování, konstrukce, dodávky, engineering mostových jeřábů:
- vyhrazená zdvíhací zařízení
- elektrické mostové jeřáby s hákem, drapákem a traverzou
- portálové, sloupové a speciální hutní jeřáby do elektrolýzy primárního hliníku
- podvěsné
-jeřábové dráhy a přidružené ocelové konstrukce
-komponenty a náhradní díly zdvíhacích zařízení – mechanizmy pojezdu, mechanizmy zdvihu, nosné prostředky (kladnice, traverzy, drapáky lanové a hydraulické, vážící zařízení, aj.);
zdvihacích zařízení:
-mechanizmy pojezdu
-mechanizmy zdvihu
-jeřábové dráhy a přidružené ocelové konstrukce;
-rekonstrukce, modernizace a servis
-nosné prostředky:
-kladnice, traverzy, drapáky lanové a hydraulické, vážící zařízení
Projekce, konstrukce, dodávky a engineering manipulačních a zdvíhacích zařízení do hutních provozů elektrolýzy hliníku:
-anodové jeřáby
-anodové traverzy
-přesuvny jeřábů
-komponenty a náhradní díly.

Provádíme rekonstrukce, dodáváme:
- náhradní díly a jeřábové dráhy.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru, dodávky jeřábových konstrukcí i do zahraničí.

IČ: 25551663
DIČ: CZ25551663
Okres: Uherské Hradiště
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. František Hanáček

Konstrukce, dodávky, rekonstrukce jeřábů Zlín, Uherské Hradiště

Konstrukce, dodávky, rekonstrukce jeřábů Zlín, Uherské Hradiště

Společnost Jeřáby UB, a.s. zajišťuje projektování, engineering, konstrukce a dodávky technologických jeřábů. Sídlo máme na adrese Kunovice, Pekařská 1642 v okrese Uherské Hradiště. Zajistíme rekonstrukce, modernizace, servis jeřábů, jeřábové dráhy a dodáme nosné prostředky - kladnice, traverzy, drapáky lanové a hydraulické, vážící zařízení. Projektujeme a dodáváme zdvíhací zařízení vyhrazené i nevyhrazené - elektrické mostové, portálové i poloportálové jeřáby, sloupové otočné a konzolové nástěnné jeřáby. Jedná se o technologické jeřáby určené do hutí primárního hliníku i do moderních technologií – předem vypalované anody. Speciální mostové jeřáby dodáváme jako dílenské, skladové, drapákové, hutní. Působíme v regionu Zlínský kraj. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.: +420736486860.


Portálové, sloupové, otočné jeřáby, zdvihací zařízení Zlín, Uherské Hradiště

Portálové, sloupové, otočné jeřáby, zdvihací zařízení Zlín, Uherské Hradiště

Potřebujete výkonný a spolehlivý jeřáb? U společnosti Jeřáby UB, a.s. Kunovice je nabídka široká. Už od roku 1998 dodáváme portálové otočné a mostové jeřáby i další typy jeřábů, na které se můžete spolehnout. Nabízíme vyhrazená i nevyhrazená zdvihací zařízení. Společnost Jeřáby UB se zaměřuje především na engineering a dodávky mostových jeřábů a jejich náhradních dílů. Mostové jeřáby vyrábíme v několika provedeních: - Dílenské mostové jeřáby - Skladové mostové jeřáby - Drapákové mostové jeřáby - Hutní mostové jeřáby - A mnoho dalších Nezaměřujeme se ale jen na mostové jeřáby. Nabídka našich jeřábů je opravdu široká, proto nabízíme mnoho druhů. Kromě mostových jeřábů jsou to pak: - Portálové jeřáby - Poloportálové jeřáby - Sloupové otočné jeřáby - Konzolové nástěnné jeřáby - Jeřáby s drapákem - Jeřáby s traverzou - A mnoho dalších V oblasti jeřábů poskytujeme komplexní servis, který začíná zpracováním projektu a výrobní dokumentace. Na jejich základě seženeme vhodný jeřáb právě pro vaše potřeby. Spolupracujeme s významnými výrobci jeřábů a ocelových konstrukcí z celé České republiky. Jsme připraveni na všechny naše zákazníky, proto dodáváme technologické jeřáby jak do starších, tak i do moderních technologií. Ke každému jeřábu vám zajistíme komponenty a náhradní díly, ale i kontrolu a přejímku výroby.


Elektrické mostové jeřáby s hákem, drapákem, traverzou Zlín

Elektrické mostové jeřáby s hákem, drapákem, traverzou Zlín

Společnost Jeřáby UB, a.s. Kunovice provádí projektování pro technické jeřáby. Konstrukce, dodávky a engineering mostových stavebních jeřábů: - elektrické mostové jeřáby s hákem, drapákem a traverzou, dílenské, skladové, hutní, atd. - portálové, sloupové a speciální hutní jeřáby do elektrolýzy primárního hliníku - podvěsné - jeřábové dráhy a přidružené ocelové konstrukce - zdvihacích zařízení - komponenty a náhradní díly zdvíhacích zařízení jako jsou mechanizmy pojezdu a zdvihu - nosné prostředky - kladnice, traverzy, drapáky lanové a hydraulické, vážící zařízení náhradní díly mostových jeřábů. Máme bohaté a dlouholeté zkušenosti v oboru technických jeřábů, dodávky jeřábových konstrukcí i do zahraničí. Zpracujeme projekty, výrobní dokumentace a zajistíme pak realizace a dodávky jeřábu. Při výrobě spolupracujeme s významnými výrobci ocelových konstrukcí v České republice. Najdete nás na adrese Pekařská 1642, Kunovice u Uherského Hradiště - Zlínský kraj.


Dodávka, konstrukce, engineering jeřáby mostové, sloupové, portálové, s hákem, s traverzou

Dodávka, konstrukce, engineering jeřáby mostové, sloupové, portálové, s hákem, s traverzou

Nabízíme dodávku, konstrukce, engineering mostových jeřábů: - elektrické mostové jeřáby dílenské, skladové s hákem, drapákem a traverzou - portálové, poloportálové, sloupové otočné, konzolové nástěnné jeřáby - speciální hutní jeřáby do elektrolýzy primárního hliníku - podvěsné - komponenty a náhradní díly zdvíhacích zařízení.


Projektování, konstrukce, dodávka jeřábové dráhy Uherské Hradiště

Projektování, konstrukce, dodávka jeřábové dráhy Uherské Hradiště

Nabízíme projektování, konstrukce, dodávky, engineering: -jeřábové dráhy a přidružené ocelové konstrukce -zdvihacích zařízení -komponenty a náhradní díly zdvíhacích zařízení -nosné prostředky: -kladnice, traverzy, drapáky lanové a hydraulické, vážící zařízení.Další produkty a služby
  • stavební stroje, zemní stroje, stavební jeřáby, stavební bagry, stavební válce, stavební nákladní automobily
  • elektrické statické zdvihací plošiny, vysokozdvižné naklápěcí vozíky, nůžkové zvedací plošiny, elektrické tahače, jeřáby a kladkostroje


Související články
Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava
Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava

Výtah patří ke komfortnímu vybavení nejen panelových a bytových domů, ale také domů rodinných či firemních a jiných budov. Jeho realizace vyžaduje profesionální a vysoce odborný přístup, který spočívá v letitých zkušenostech a dovednostech, které poskytuje společnost TREBILIFT, s.r.o. se sídlem V Třebíči.


Zvedací zařízení a dveřní zavírače
Zvedací zařízení a dveřní zavírače

Společnost BRANOMARKET s.r.o., se zabývá převážně prodejem a servisem zvedacích zařízení a dveřních zavíračů. V sortimentu zvedacího zařízení patří k nejoblíbenějším ruční řehtačkové zvedáky, hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky či lanové zvedáky.


Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno
Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.


Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.